Inovativní nástroje

Používáme širokou řadu inovativních nástrojů. Ty, které nám nejčastěji pomáhají s rozvojem byznysu a lidí u našich klientů, naleznete zde.  Naším cílem je pro každého klienta navrhnout vždy individuální řešení.


INSIGHTS Discovery

Je  diagnostický nástroj, který za pomoci unikátní osobní zprávy podporuje osobní výkonnost jednotlivů i lídrů a efektivnější komunikaci v práci i v soukromí.

Lumina Learning

Je nástroj pro sebepoznání, definování potenciálu a rozvoje. Měří konkrétní kvality, charakteristiky a preference v rámci pracovního prostředí, pracovních pozic a rolí.

Train the Online Trainer

Akademie pro trenéry a facilitátory, kteří pracují nebo chtějí smysluplně pracovat v online a hybridním prostředí.
 

Team Rocks

Přineste svým týmům nástroj, který jim usnadní spolupráci. ​​​​​V sehrané kapele členům záleží na společném zvuku a dají do hry mnohem víc. 

Rozvoj pro hybridní a online svět

Jak udržet spolupráci, produktivitu, motivaci v online prostředí?

CX-Ray

Company Network Analýza CX-Ray Vám pomůže získat z lidí a týmů to nejlepší.

Kirkpatrick

Říkáme, že „reálně měníme věci k lepšímu“. Ale jak vlastně zjistíme, že se to děje? Jak změříme reálný posun?
 

Succes Insights

Jak rychleji navázat vztah a efektivněji komunikovat? Jak lépe motivovat a delegovat správné úkoly? Prostě - jak vytvářet použitelné mezilidské vztahy?

Employee engagement

Praktická doporučení, jak změnit podmínky v práci a přístup k lidem tak, aby jejich motorem byla jejich vlastní motivace - to vše na míru a s měřitelným dopadem.

Management 3.0

Řiďte systém, ne lidi. Využijte praktickou sadu konkrétních, okamžitě použitelných nástrojů na rozvoj jednotlivců, týmů a organizací. Naučte se vyrovnnat se změnou a nejistotou.

The Rocket model

Způsob, jak přemýšlet nad týmovou prací a sada konkrétních nástrojů na její zlepšení.
 

Patrick Lencioni

Online hodnocení týmů, které poskytuje praktický a měřitelný nástroj založený na modelu "pěti disfunkcí týmu". Přináší objektivní a anonymní pohled na úroveň týmové spolupráce a komunikace.