Inspirofest

Tady je prostor pro popis inspirofestu - co to je, pro koho je, co to přinese. A jak se přihlásit.Tady je prostor pro popis inspirofestu - co to je, pro koho je, co to přinese. A jak se přihlásit.

Ohlednutí za inspirofesty

Tady je popis sekce, jedná se o výpis článků s tagem inspirofest. Tady je popis sekce, jedná se o výpis článků s tagem inspirofest. Tady je popis sekce, jedná se o výpis článků s tagem inspirofest. 

Inspirofest - Proč (ne)jsou po tréninku jako vyměnění?

Inspirofest - Proč (ne)jsou po tréninku jako vyměnění?

První poprázdninový Inspirofest jsme věnovali vzdělávání. Společně jsem diskutovali, jak můžeme podpořit to, aby změna po tréninku byla opravdu zřetelná.

Talkshow - Jak spolupracuje HR a obchod v LASVITU

Talkshow - Jak spolupracuje HR a obchod v LASVITU

Máme pro Vás připravený videozáznam dalšího dílu leadership Talkshow. Věnovali jsme se tomu, jakým způsobem spolupracuje oddělení HR a obchodní tým ve společnosti LASVIT. LASVIT je úspěšná česká designerská a sklářská společnost se sídlem nejen v ČR, ale také v Hongkongu. Poslechněte si, co nám tentokrát hosté prozradili a čím Vás mohou také inspirovat.

SalesQuest

SalesQuest

Máme za sebou prvé z celkovo troch online stretnutí profesionálov zo sveta businessu. Hlavnou témou bolo, akým spôsobom môžeme pozitívne rozvíjať nastavenie mysle obchodníkov, pre ktorých súčasná situácia je často diametrálne odlišná od osobných porád, na ktoré boli zvyknutí. Ako vyzerá svet obchodu po roku plnom zmien a ako prebieha transformácia B2B a B2C do online sveta?

Talkshow na téma Future Ready Leaders

Talkshow na téma Future Ready Leaders

Podívejte se na další díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální téma hybridní doby v souvislosti s leadershipem. Tentokrát jsme zjistili, jak se s touto výzvou poprali přímo ve Vodafonu a jakým reskillingem prošla jejich manažerská populace a jaké jsou jejich plány do budoucna.

SalesQuest

SalesQuest

Jak vypadá svět obchodu po roce plném změn? Jak probíhá transformace B2B a B2C do online světa? Tyto a další otázky jsme si kladli v prvním ze tří online setkání obchodníků s názvem SalesQuest. Podívejte se na záznam z diskuze s hosty. Budeme rádi, když se k nám připojíte i Vy.

Inspirofest

Inspirofest

Tentokrát jsme se inspirovali, jak udělat online meetingy zábavné pro sebe i ostatní. Jak zapojit ostatní účastníky. Jaké nástroje můžeme použít pro udržení pozornosti? Ukázali jsme Vám, jak mohou být meetingy efektivní, ale také zábavné. Podívejte se také videozáznam z diskuze s hosty a příště se připojte i Vy!

Talkshow na téma I am healthy

Talkshow na téma I am healthy

Nový díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální témata a vždy si zve zajímavé hosty z úspěšných firem. V nejnovějším díle jsme probírali téma wellbeing programů ve firmách. Hosté ze společnosti Imperial Brands nám představili konkrétní příklad programu.

Talkshow na téma Online onboarding

Talkshow na téma Online onboarding

Včera proběhl další díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální témata a vždy si zve zajímavé hosty z úspěšných firem. Tentokrát jsme zjišťovali, jak jdou na Online onboarding ve společnosti Ataccama, která má otevřeny desítky pozic na několika kontinentech a nastaven agresivní personální růst. Jestli jste se nestihli připojit, podívejte se na videozáznam!

Inspirofest

Inspirofest

Co přináší lepší spolupráce v týmu a jak jí dosáhnout? To bylo téma našeho druhého letošního Inspirofestu. Nechyběla pořádná dávka inspirace, interaktivity, sdílení zkušeností mezi účastníky a také zajímavá diskuze našich hostů.

Talkshow na téma Firemní kultura

Talkshow na téma Firemní kultura

Připravili jsme pro Vás další díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které se David Fojtik podíval pod pokličku Slevomatu. Jakou roli hraje firemní kultura v jejich fungování? Jak se změnila poté, co se změnilo vedení? Nestihli jste ji? Podívejte se na videozáznam!

Inspirujeme i online

Inspirujeme i online

Vaše online meetingy, workshopy, ale ani neformální setkání nemusí být pouze o koukání do monitoru. Naučte se, jak lidi zapojit do společné práce. Jak je nadchnout pro nové úkoly a online setkání se tak stane atraktivnější! V humancraft nedáme dopustit na online nástroj MIRO.

Talkshow - Duševní zdraví zaměstnanců

Talkshow - Duševní zdraví zaměstnanců

Duševní zdraví zaměstnanců - co člověk prožívá, když vyhoří? Jak se tomu vyvarovat? Jak tyto signály zjišťovat? Těmto tématům jsem se věnovali na další z leadership Talkshow.

Inspirofest - Náskok díky lidem - 4.11.2020

Inspirofest - Náskok díky lidem - 4.11.2020

Inspirofest - naše pravidelné online setkání plné inspirace, společného sdílení a praktických zkušeností. Tentokrát jsme sdíleli zkušenosti, jak se podařilo největšímu výrobci jízdních kol v ČR posílit kulturu práce s lidmi a jaké jsou jejich čerstvé zkušenosti s naším produktem TeamRocks.

Nechcete propásnout další inspirofesty?

Nechte nám na sebe kontakt a my vám dáme vědět, co se chystá...