Talkshow - Firemní kultura ve výrobě

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

TALKSHOW na téma Firemní kultura ve výrobě

V novém díle Leadership Talkshow diskutovat David Fojtík s hosty téma firemní kultury ve výrobním podniku. Jak k zavádění nové firemní kultury přistupovala HR Managerka Kateřina Kupcová a ředitel závodu Jan Beneš? V této Talkshow jsme se vydali na sever Čech, do výrobní společnosti Edgewell, kde v drsném kraji vyrábějí ještě drsnější a ostřejší žiletky.

Cílem obou našich hostů je, aby se všichni zaměstnanci společnosti Edgewel cítili v práci dobře. Jak řekl Jan Beneš, chtějí aby jejich zaměstananci "dělali práci, která je neprudí". Jako asi většina výrobních závodů řeší otázku, jak hledat nové lidi, ale také jak si je udržet. Co teprve, když Vám do tohoto kolotoče vstoupí zavádění nové firemní kultury. Jak tuto výzvu uchopit? Naši hosté nám prozradili napřiklad to, jak zaváděli novou firemní kulturu do společnosti tak, aby ji přijalo všech 800 zaměstnanců. Jiný způsob použili u managerů, jiný u shiftleaderů a jiný u pracovníků ve výrobě. Využili možnosti firemních snídaní, workshopů, soutěží, kdy účastníci vyjádřili jak vnímají danou firemní hodnotu pomocí Fidorky. Podpořili nové firemní hodnoty vizualizací - umístili rollupy přímo ve výrobních halách...

Pro jednodušší pochopení 4 nových hodnot využívají vizualizaci a ke všem novým úkolům přidají symbol jedné z hodnot, která tomuto nového úkolu odpovídá. Samozřejmě jsem probrali také otázku kontroly z ministerstva a co vlastně u nich "Hustá dvojka" - Martin Stropnický a Jana Maláčová objevili. 

Záznam z Talkshow jsme pro Vás připravili na tomto záznamu:

Připojte se k nám příště i Vy a můžete hostům pokládat otázky, které zajímají právě Vás. Těšíme se opět v říjnu!

Nezapomeňte sledovat i další naše eventy:

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503