Novinky

Jak se vařilo s humancraftem v Bratislavě

Jak se vařilo s humancraftem v Bratislavě

Druhé vaření proběhlo v Bratislavě a bylo skvělé se setkat naživo s klienty, které jsme do té doby znali pouze po telefonu nebo e-mailu. Jídla se povedla na jedničku a o dobrou náladu nebyla nouze. Děkujeme všem, kteří se k nám připojili za krásný večer.

Základy orientačního myšlení

Základy orientačního myšlení

Dnešní doba nenahrává pomalému uzrávání myšlenek ani příliš dlouhodobému plánování. Jsme v leadership týmech nucení se rychle adaptovat na měnící se podmínky, rozhodovat se za podmínek velké nejednoznačnosti a odvážně experimentovat v neznámých situacích. Pracujeme s pravděpodobnostmi a scénáři. Tyto podmínky mohou vést bez tréninku ke snížené efektivitě rozhodovací kompetence leadership týmů.

Nad vodou nás drží lidé a firemní kultura

Nad vodou nás drží lidé a firemní kultura

Jak humancraft ovlivnil covid, kam ji posunul, a proč se mají firmy zaměřit na firemní kulturu a vzdělávání, aby byly úspěšné? To a mnohé další se dozvíte v rozhovoru, který vznikl u příležitosti konání konference HR Know How 2022 – Formování nové budoucnosti, kterou pořádá oborová organizace People Management Forum.

Jak se vařilo s humancraftem

Jak se vařilo s humancraftem

Jeden večer, humancrafťáci a naši klienti, výborné jídlo a pití, skvělá nálada. Z těchto ingrediencí může vzniknout jen a pouze dokonalý večer. Přesně tak proběhlo první networkingové setkání Vaření s humancraftem. Podívejte se na pár fotek.

Doporučujeme k přečtení - Built to Last

Doporučujeme k přečtení - Built to Last

Built to Last - český překlad: Jak vybudovat trvale úspěšnou firmu. Tato kniha pojednává o klasickém tématu manažerské literatury - v čem se liší úspěšné firmy od těch méně úspěšných. Je zde však několik faktů, které tuto knihu staví svou kvalitou řádově výše nad stávající konkurenci. Upřímně si myslím, že je to jedna z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší kniha na toto téma.

Inspiration Day - jsme tým nebo olympijská výprava?

Inspiration Day - jsme tým nebo olympijská výprava?

Inspiration Day - jsou témata, na která v běžném hektickém pracovním procesu není čas a přesto je důležité o nich mluvit. Inspiration Day byl přesně ten den, kdy jsme měli prostor společně probrat, co nám v našem týmu nevyhovuje a vyřešit to. Žádná "šuškanda". Tým a to jak uvnitř firmy fungujeme. Na tom nám záleží a o tom byl Inspiration Day.

Letní offsite

Letní offsite

V humancraftu organizujeme společná setkání několikrát do roka. Při tomto setkání jsme opět sdíleli spoustu myšlenek, zkušeností a nápadů, jak dělat naši práci ještě lépe. Nechyběla ale ani hromada smíchu a večerní zábavy. Sdílíme pár fotek z našeho letního dvoudenního setkání.

Leadership

Leadership

Jak převzít plnou zodpovědnost nejen za výkon svých lidí, ale i za jejich rozvoj a růst...

Komplexní rozvojové programy

Komplexní rozvojové programy

Naše královská disciplína, kterou umí málokdo, rozvoj s měřitelným dopadem. Komplexní transformační projekty, kombinující poradenství, facilitaci, koučink a špičkovou diagnostiku zaměřené na jasný byznys výsledek s přímým reportingem boardu.

Talentové programy

Na míru vytvořené talentové a nástupnické programy se zaměřením na rozvoj základních lídrovských dovedností, interní projekty nebo inspiraci a motivaci.


Nechcete propást další zprávy o humancraft?
Nechte nám na sebe kontakt a budete stále v obraze...