Novinky

Insights a Lumina

Insights a Lumina

Základem manažerského rozvoje je pro nás sebereflexe jednotlivce, týmu i organizace. Používáme mnoho špičkových diagnostických nástrojů z nichž jednoznačnými bestsellery jsou Lumina a Insights Discovery.

Soft skills

Soft skills

Na tomhle „řemesle“ jsme vyrostli, tady formujeme postoj i dovednosti účastníků. Dokonalé pochopení vaší byznysové potřeby nám pomáhá vytvářet inovativní tréninky s prvky gamifikace a s nejvyšším hodnocením od našich účastníků.

Prodejní dovednosti

Prodejní dovednosti

Rozvíjíme prodej na všech úrovních organizace - od obchodních zástupců přes Key Account manažery až po vedoucí prodeje. Komplexně, gamifikovaně a s důrazem na dosažení měřitelných výsledků.

Lumina Learning

Lumina Learning

Jedinečné propojení inovativních psychometrických nástrojů zlepšuje osobní efektivitu.

TTI Success Insights

TTI Success Insights

Naučíme vás vytvářet použitelné mezilidské strategie...

Hodnocení efektivity Kirkpatrick

Hodnocení efektivity Kirkpatrick

Světově nejrozšířenější model hodnocení efektivity vzdělávání...

Employee engagement

Employee engagement

Employee engagement je spojení toho, co se lídři v oblasti vedení lidí od dob průmyslové revoluce naučili, s tím, co už dávno znají psychologové zkoumající motivaci...

The Rocket model

The Rocket model

The Rocket model je mezinárodně uznávaná metoda, postavená na 30 letech odborného výzkumu, nejnovějších poznatcích moderního leadirshipu a reálných potřebách firem, pracovních týmů a manažerů.

Management 3.0

Management 3.0

řiďte systém, ne lidi. Je to praktická sada nástrojů, technik a her na podporu skupinové práce. Přináší konkrétní, okamžitě použitelné nástroje na rozvoj jednotlivců, týmů a organizací.

Týmová diagnostika - Patrick Lencioni

Týmová diagnostika - Patrick Lencioni

Online hodnocení týmů, které poskytuje praktický a měřitelný nástroj založený na modelu "pěti disfunkcí týmu". Přináší objektivní a anonymní pohled na úroveň týmové spolupráce a komunikace.


Nechcete propást další zprávy o humancraft?
Nechte nám na sebe kontakt a budete stále v obraze...