Novinky

Inspiration Days

Inspiration Days

Milujeme naše firemní akce a 𝗜𝗻𝘀𝗽𝗶𝗿𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻 𝗗𝗮𝘆𝘀 jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Náš tým se setkává několikrát do roka, abychom se neustále zdokonalovali v našich znalostech a dovednostech. Inspiration Days byly ale tentokrát v něčem jiném. Přečtěte si víc v článku.

5 metod pro rozvoj jednotlivců, týmů i celých organizací

5 metod pro rozvoj jednotlivců, týmů i celých organizací

Přejete si po měsících plně digitálního provozu znovu utužit 𝘃𝘇𝘁𝗮𝗵𝘆 uvnitř týmu a rozhýbat týmovou dynamiku? Pojďme se společně podívat na trendy ve firemních řešeních, jak je v současnosti společně s Vámi prožíváme v rozvoji jednotlivců, týmů i celých organizací.

Talkshow - Jak spolupracuje HR a obchod v LASVITU

Talkshow - Jak spolupracuje HR a obchod v LASVITU

Máme pro Vás připravený videozáznam dalšího dílu leadership Talkshow. Věnovali jsme se tomu, jakým způsobem spolupracuje oddělení HR a obchodní tým ve společnosti LASVIT. LASVIT je úspěšná česká designerská a sklářská společnost se sídlem nejen v ČR, ale také v Hongkongu. Poslechněte si, co nám tentokrát hosté prozradili a čím Vás mohou také inspirovat.

SalesQuest

SalesQuest

Máme za sebou prvé z celkovo troch online stretnutí profesionálov zo sveta businessu. Hlavnou témou bolo, akým spôsobom môžeme pozitívne rozvíjať nastavenie mysle obchodníkov, pre ktorých súčasná situácia je často diametrálne odlišná od osobných porád, na ktoré boli zvyknutí. Ako vyzerá svet obchodu po roku plnom zmien a ako prebieha transformácia B2B a B2C do online sveta?

Doporučujeme k přečtení - Pravidlo žádných pravidel

Doporučujeme k přečtení - Pravidlo žádných pravidel

Pravidlo žádných pravidel, kterou napsal zakladatel a CEO Netflixu, Reed Hastings, je jedna z nejzajímavějších knih, které jsem kdy četl. Z mého pohledu jde o knihu „ajťáka“, který si postupem času sám přišel na to, jakou chce mít ve vlastní firmě kulturu a k tomu vytvořil soubor celkem originálních pravidel. Chcete-li, jde o knihu jak dělat „HR“ z pohledu „ajťáka“.

Talkshow na téma Future Ready Leaders

Talkshow na téma Future Ready Leaders

Podívejte se na další díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální téma hybridní doby v souvislosti s leadershipem. Tentokrát jsme zjistili, jak se s touto výzvou poprali přímo ve Vodafonu a jakým reskillingem prošla jejich manažerská populace a jaké jsou jejich plány do budoucna.

Učící se organizace - ochutnávka programu zdarma

Učící se organizace - ochutnávka programu zdarma

Na ochutnávku programu Vás zve Standa Tichý (jeden z partnerů humancraft a zároveň člen organizace Red Button). Standa program Učící se organizace, na kterém se podílejí špičkoví profíci z Red Button sítě, vede. Registrujte se na ochutnávku, která je zdarma a proběhne již 4.6.

SalesQuest

SalesQuest

Jak vypadá svět obchodu po roce plném změn? Jak probíhá transformace B2B a B2C do online světa? Tyto a další otázky jsme si kladli v prvním ze tří online setkání obchodníků s názvem SalesQuest. Podívejte se na záznam z diskuze s hosty. Budeme rádi, když se k nám připojíte i Vy.

Inspirofest

Inspirofest

Tentokrát jsme se inspirovali, jak udělat online meetingy zábavné pro sebe i ostatní. Jak zapojit ostatní účastníky. Jaké nástroje můžeme použít pro udržení pozornosti? Ukázali jsme Vám, jak mohou být meetingy efektivní, ale také zábavné. Podívejte se také videozáznam z diskuze s hosty a příště se připojte i Vy!

Talkshow na téma I am healthy

Talkshow na téma I am healthy

Nový díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální témata a vždy si zve zajímavé hosty z úspěšných firem. V nejnovějším díle jsme probírali téma wellbeing programů ve firmách. Hosté ze společnosti Imperial Brands nám představili konkrétní příklad programu.


Nechcete propást další zprávy o humancraft?
Nechte nám na sebe kontakt a budete stále v obraze...