Novinky

CRAFT DAY

CRAFT DAY

Celý humancraft tým se opět sešel na společném CraftDay. Už se těšíme, až se všichni setkáme fyzicky, ale i online jsme si to společně užili. Co se na CraftDay dělo? Jako vždy jsme se navzájem inspirovali, sdíleli zkušenosti, novinky a také fuckupy, které jsme zažili. Vždy je u toho spousta legrace a ta nechyběla ani tentokrát.

Nový online kurz: Learning Systems Akademie

Nový online kurz: Learning Systems Akademie

Připravili jsme pro Vás nový otevřený kurz s názvem: 𝗟𝗲𝗮𝗿𝗻𝗶𝗻𝗴 𝗦𝘆𝘀𝘁𝗲𝗺𝘀 𝗔𝗸𝗮𝗱𝗲𝗺𝗶𝗲. Jedná se o komplexní vzdělávací program v oblasti systematického rozvoje jednotlivců, týmů a organizací s přidanou hodnotou pro byznys. Připraveno je pro Vás 7 online setkání. Přečtěte si více na našem webu!

Talkshow na téma Online onboarding

Talkshow na téma Online onboarding

Včera proběhl další díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální témata a vždy si zve zajímavé hosty z úspěšných firem. Tentokrát jsme zjišťovali, jak jdou na Online onboarding ve společnosti Ataccama, která má otevřeny desítky pozic na několika kontinentech a nastaven agresivní personální růst. Jestli jste se nestihli připojit, podívejte se na videozáznam!

10 tipů jak na online vyjednávání

10 tipů jak na online vyjednávání

Vyjednávání je klíčová dovednost pro úspěch v životě, v byznysu a v práci. Jak úspěšní v této disciplíně jste? A co vyjednávání online? Efektivně vyjednávat online není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Jana Křížková pro vás nachystala 10 tipů jak být v online vyjednávání úspěšný.

Pro koho je konzulting užitečný?

Pro koho je konzulting užitečný?

Víte že v týmu humancraft máme i spoustu konzultantů? V dalším z našich rozhovorů nám Ján Dubnička například prozradil, jak konzulting pomáhá při nastavování rozvojových plánů nebo jak poznáte toho správného konzultanta pro svou společnost.

Inspirofest

Inspirofest

Co přináší lepší spolupráce v týmu a jak jí dosáhnout? To bylo téma našeho druhého letošního Inspirofestu. Nechyběla pořádná dávka inspirace, interaktivity, sdílení zkušeností mezi účastníky a také zajímavá diskuze našich hostů.

Talkshow na téma Firemní kultura

Talkshow na téma Firemní kultura

Připravili jsme pro Vás další díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které se David Fojtik podíval pod pokličku Slevomatu. Jakou roli hraje firemní kultura v jejich fungování? Jak se změnila poté, co se změnilo vedení? Nestihli jste ji? Podívejte se na videozáznam!

Znáte naše konzultanty?

Znáte naše konzultanty?

Víte že v týmu humancraft máme i spoustu konzultantů? Je to tak! Jedním z našich špičkových konzultantů je Rudo Vaco. Rudo Vám v našem rozhovoru přiblíží čím může být konzulting užitečný třeba právě Vám.

Inspirujeme i online

Inspirujeme i online

Vaše online meetingy, workshopy, ale ani neformální setkání nemusí být pouze o koukání do monitoru. Naučte se, jak lidi zapojit do společné práce. Jak je nadchnout pro nové úkoly a online setkání se tak stane atraktivnější! V humancraft nedáme dopustit na online nástroj MIRO.

Se učit, se učit, se učit...

Se učit, se učit, se učit...

Je nám ctí, že dlouhodobá spolupráce humancraftu a VŠE pokračuje. Máme radost, že své zkušenosti můžeme předávat studentům!


Nechcete propást další zprávy o humancraft?
Nechte nám na sebe kontakt a budete stále v obraze...