Oblasti rozvoje

Každé prostředí vyžaduje vyladěnou kombinaci nástrojů a technik. Využíváme světově vyzkoušené nástroje a přidáváme k nim i vlastní produkty - vyvinuté na základě dlouholetých zkušeností s mnoha klienty a rozvojem jejich lidí. 

Komplexní a rozvojové programy

Naše královská disciplína, která kombinuje poradenství, facilitaci, koučink a špičkovou diagnostiku s jasným byznys výsledkem a přímým reportingem boardu.

Leadership
 

Lídři formují organizace, my formujeme lídry. Od rozvoje manažerských dovedností teamlídrů, přes střední management až po facilitaci top management programů.

Talentové
programy

Na míru vytvořené talentové a nástupnické programy se zaměřením na rozvoj základních lídrovských dovedností, interní projekty nebo inspiraci a motivaci.

Insights
a Lumina

Základem manažerského rozvoje je pro nás sebereflexe jednotlivce, týmu i organizace. Používáme mnoho nástrojů, bestsellery jsou Lumina a Insights Discovery.

Soft
skills

Na tomhle „řemesle“ jsme vyrostli, zde formujeme postoj i dovednosti účastníků pomocí inovativních tréninků s prvky gamifikace.

Prodejní
dovednosti

Na všech úrovních organizace - od obchodních zástupců přes Key Account manažery až po vedoucí prodeje. S důrazem na měřitelné výsledky.

Rozvíjíme firmy,
týmy i jednotlivce

Každé prostředí vyžaduje vyladěnou kombinaci nástrojů a technik. Využíváme světově vyzkoušené nástroje a přidáváme k nim i vlastní produkty - vyvinuté na základě dlouholetých zkušeností s mnoha klienty a rozvojem jejich lidí. 

Rozvoj
organizací

Firemní kultura, organizační změny, engagement, employee experience a učící se organizace.

Oblasti 
pro týmy

Společná vize, strategie, prioritní projekty a role v nich, spolupráce, produktivita, konflikty.

Rozvoj
lídrů

Role, postoj a přínos lídra, rozvoj potenciálu a výkonnosti, vedení ve změně, manažerské rutiny.

Školení
jednotlivců

Sebepoznání a osobní výkonnost, rozvoj talentu, vyjednávání a prodej, prezentace a komunikace.

Naši klienti

Pracujeme napříč všemi obory a vstřebáváme jejich odlišnosti. Díky tomu jsme schopni propojit různá řešení do funkčního celku, který funguje a posouvá naše klienty dál. 

let na trhu

trénérů, koučů
a konzultantů

trénikových
dní

účastníků

Nevíte, co potřebujete?

Od toho jsme tady :-) Za pomoci diagnostických nástrojů i zkušeností dokážeme odhalit slabá místa a navrhnout nejlepší nástroje a postupy na jejich vylepšení. Napište nám nebo zavolejte, ozveme se rychle zpět.


E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503

  • Potřebuji poradit
  • Leadership
  • Komunikace a její rozvoj
  • Týmové rozvojové programy
  • Osobní efektivita
  • Spolupráce online a hybridní
  • Prodejní dovednosti