Mirjana Gomilanovic

Executive & Leadership kouč, trenér a facilitátor (SR, HR, ENG)

Něco pracovního

Mirjana je profesionální certifikovaná koučka v oblasti rozvoje leadershipu a organizačního růstu, autorka knih „Maják ve mně“ a „Chlapec v exekutivním obleku“, výkonná ředitelka Agentury „One2grow – Leadership Coaching“ a autorka unikátního program pro rozvoj leadershipu "Renesanční vedení", založený na sedmi principech Leonarda da Vinciho. 

Je registrovaná jako Mentor Coach u Mezinárodní federace koučování (ICF). Její práci lze charakterizovat jako maximalizaci síly a znalostí jednotlivců, takže z ní může mít prospěch člověk, organizace i celé okolí. 

Klade velký důraz na návrat člověka do centra byznysu a udržitelnosti prizmatem ekologie a emoční inteligence.

Co nám na sebe Mirjana pozradila?

1) Jakým tématům se při rozvoji lidí věnuješ?

Je to nejvíce vedení lidí - dovednosti, myšlení , mindfulness. Pak týmový a organizační růst, emoční inteligence, kultura koučování, psychologické bezpečí, management změny, VUCA a udržitelnost.

2) Co tě v životě ovlivnilo a jak se to projevuje ve tvé práci?

Formální vzdělání mě přivedlo na vedoucí pozice v největší IT společnosti IBM, kde jsem se setkal se silou a krásou koučování jako stylu vedení. Od té doby (začátek roku 2000) jsem začal své druhé vzdělávání a poté i druhou kariéru. Moje touha podporovat vedoucí pracovníky, aby pozitivně ovlivňovali svět, se velmi dobře shoduje s filozofií koučování. 

3) Proč pracuješ právě pro humancraft?

Cítím, že jsem silně propojeni a stavíme na stejných hodnotách. Způsob fungování humancraftu, lidé, komunikace a samozřejmě přístup k rozvoji lidí a podnikání je něco, s čím se velmi ztotožňuji. 

4) Co byla dosud tvoje největší výzva při rozvoji jiných?

EGO, tj. sebeuvědomění a sebepřijetí. Baví mě v procesech sebepoznání a sebepřijetí. Jakmile překonáme toto odstrčení, proces osobního rozvoje se stává kreativním, bohatým a udržitelným.