Rudolf Vaco

Kouč, konzultant 

Něco pracovního

Rudolf je certifikovaný kouč a mentor, který přichází z prostředí vrcholového managementu. Rudolf získal mezinárodně uznávaný certifikát ICF PCC (Professional Certified Coach) a vysoce prestižní diplom CPCC (certifikovaný Co-Active profesionální kouč). 20 let úspěšně působil v Top 10 globálních společnostech spotřebního zboží. Žil a pracoval v zemích Severní a Jižní Ameriky, Střední a Východní Evropy, v Číně a v ČR.

Má praktické zkušenosti s prací ve výrobní sféře, v podpoře prodeje, v oblasti supply chain a procesního řízení, jako i ve sdílených službách (shared services). Získal bohaté zkušenosti s vedením jednotlivců i týmů. Jeho vášní se postupně stala podpora a osobní rozvoj leaderů, jako i týmů, aby mohli naplňovat své vlastní ambice a cíle. 

Něco osobního

Věřím, že myšlenky, které zastávám, mě představí lépe, než výčet fakt a úspěchů. Věřím, že každý hledá štěstí a může žít svůj život s nadšením. Každý člověk v hloubi duše ví, co je jeho skutečná přirozenost a touží žít v souladu s ní. Rozvoj představivosti a všímavosti může zjednodušit hledání nových úhlů pohledu a životních rozhodnutí. Umíme rozpoznat ty důležité okamžiky v životě, kdy můžeme udělat krok ke zlepšení kvality našeho života.