SalesQuest

Jak vypadá svět obchodu po roce plném změn? 

online a zdarma

3 online setkání:

30.4. - Jak pozitivně rozvíjet nastavení mysli obchodníků

28.5. - Jak vést, vzdělávat a rozvíjet obchodní tým na dálku

28.6. - Jak na dálku posilovat vztah a důvěru se zákazníky

Jak vypadá svět obchodu po roce plném změn? Jak probíhá transformace B2B a B2C do online světa?

Tyto a další otázky si budeme klást a odpovídat. Opět přizveme zajímavé hosty, kteří s námi nasdílí, jak na to jdou v jejich firmách a organizacích…

3 online setkání

  SalesQuest 

zdarma

3 × 1,5 hodiny
(14:00–15:00)

Jak pozitivně rozvíjet nastavení mysli obchodníků
– Jak aktuálně vypadá mentální odolnost našich obchodníků, jaké strategie volí pro to, aby byli výkonní a motivovaní a také, co můžeme udělat pro jejich podporu.
30. DUBNA

Jak vést, vzdělávat a rozvíjet obchodní tým na dálku
– Zblízka se podíváme na nové kompetence vyžadované od našich obchodních týmů a jak je v jejich rozvoji můžeme podpořit.
28. KVĚTNA

Jak na dálku posilovat vztah a důvěru se zákazníky
– Před Covidem byli obchodní zástupci zvyklí být v terénu, v úzkém kontaktu se svými zákazníky. Nicméně dnes je potřebné naše vztahy s klienty budovat jiným způsobem.
28. ČERVNA

Jak pozitivně rozvíjet nastavení mysli obchodníků

30. dubna 2021 - online - 13:30 - 15:00 hod

Jak aktuálně vypadá mentální odolnost našich obchodníků. Jaké strategie volí pro to, aby byli výkonní a motivovaní a také, co můžeme udělat pro jejich podporu.

Někteří lidé se od pracovních úkolů odpojili a řeší své domácí starosti. Jiným naopak hrozí syndrom vyhoření, protože se nedokáží odpoutat od práce. Většina z nich je vyčerpaná schůzkami v online a chybí jim vyběhnout za svými zákazníky do terénu. V některých odvětvích se navíc potýkají s prudkým poklesem businessu a obchodníci tak často žijí v obavách o svou práci a jsou v permanentním stresu. A nejen tyto aspekty budeme společně probírat, vzájemně si sdílet a hledat inspiraci.

Naši hosté:

Michal Kos
General Manager
 KAO Corporation

Rosťa Brzobohatý
CEO
Tierra Verde

Jak nyní vypadá jejich business a jakým novým výzvám musí čelit? Jak se vypořádávají s tím, že luxusní kadeřnictví, klíčoví obchodní partneři KAO, jsou zavřená? Či jak nyní vypadá zájem spotřebitelů o ekologické produkty nebo to byl jen boom v době ekonomického blahobytu? Už Nietszche prohlásil, co vás nezabije, to vás posílí. Platí to i tady?

Jak vést, vzdělávat a rozvíjet obchodní tým na dálku?

28. května - online - 13:30 - 15:00 hodin

Zblízka se podíváme na nové kompetence vyžadované od našich obchodních týmů a jak je v jejich rozvoji můžeme podpořit. Aktuálně jsou často skloňované jako zcela nutné digitální dovednosti, vysoká míra emoční inteligence a schopnost budovat vztahy s obchodními partnery na dálku.

Společně pak probereme, vyzkoušené postupy rozvoje obchodních soft i hard skills, tak aby naši obchodníci působili profesionálně, sebejistě a přesvědčivě.

Náš host:

Petr Černý
Ředitel obchodu a marketingu Bohemia Sekt
 

Michal Brzobohatý
Sales Director 
British American Tobacco

Jak se naši hosté konkrétně věnují rozvoji svého sales týmu? Co nového se jejich obchodní týmy potřebovaly naučit, aby mohly být úspěšnými?  Rezignovali nebo spíš vidí v aktuální době příležitosti, které se rozhodli využít? Jakou podobnost můžeme najít ve světě pilulek a bublinek?

Jak na dálku posilovat vztah a důvěru se zákazníky?

28. června - online - 14:00 - 15:00 hodin

Před Covidem byli obchodní zástupci zvyklí být v terénu, v úzkém kontaktu se svými zákazníky. Nicméně dnešní doba už tomu dávno nenahrává a je potřebné naše vztahy s klienty budovat jiným způsobem.

Více vzrůstá důležitost pochopení skutečných potřeb a problémů, s kterými se naši klienti potýkají a ideálně jim podat pomocnou ruku. Schopnost hledání společných řešení, možná krátkodobě nevýhodných, ale dlouhodobě nám možná zachrání obchodního partnera. Pojďme nasdílet vzájemně zkušenosti, co funguje i co v praxi selhává. Například tolik doporučované online neformální setkání s našimi klienty narazilo na velký nezájem. Tak co tedy funguje? My řekneme, vy řeknete a společně budeme chytřejší

Naši hosté:

Miloš Myšička
Head of KAM & Regional sales
 LMC

Petr Havlíček
Regional Premium Spirit Director
Coca Cola Hellenic

Průvodci setkání obchodnické komunity SalesQuest:


Petr Moravec
partner, head trenér a konzultant společnosti humancraft


Registrujte se na online setkání SalesQuest:


  • vyberte možnost
  • newsletter/mail
  • LinkedIn post
  • LinkedIn osobní pozvání
  • doporučení
  • jinak