5 metod pro rozvoj jednotlivců, týmů i celých organizací

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

5 metod pro rozvoj jednotlivců, týmů i celých organizací

 Lidé se z plně digitálního světa houfně vrací do hybridního nebo plného provozu kanceláří. I když jsme se na sebe mnozí těšili, učíme se na sebe znovu fyzicky reagovat. V různém pořadí odhazujeme roušky a sluchátka. Právem se ptáte, co pro Vás v humancraftu pro tuto nadějí překypující dobu chystáme.

Pojďme se společně podívat na trendy ve firemních řešeních, jak je v současnosti společně s Vámi prožíváme v rozvoji jednotlivců, týmů i celých organizací. Každou z pěti metod můžeme využít v desítkách variací v závislosti na konkrétním příběhu týmu. Vybíráme to, po čem aktuálně cítíme největší hlad, třeba Vás to inspiruje.

Sladění týmu po návratu s INSIGHTS DISCOVERY®

Přejete si po měsících plně digitálního provozu znovu utužit vztahy uvnitř týmu a rozhýbat týmovou dynamiku? V humancraftu jsme pro každou grilovačku a dobře připravenou strategickou poradu. Současně víme, jak důležité jsou přechodové rituály a jaké zázraky dělá společná energie lidí. Lidé teď potřebují zažít společnou radost, společně tvořit a smát se. A také - připomenout si silné stránky jeden druhého a naladit se na sebe. Reflektovat, udělat tlustou čáru a sehrát se pro to, co přijde. Insights Discovery® laicky řečeno pomáhá lidem opravdu se na sebe těšit, vytvořit momentum a energii přinášet domů, do týmů a svým zákazníkům. Chcete zjistit, jak aktuálně podporujeme firmy s nástroji rodiny Insights Discovery®? Chcete získat ukázkovou zprávu?

Autentičtější leadeři a talenti s LUMINA SPARK®

V uplynulém roce jsme se toho každý o sobě dozvěděli hodně. Vyplynuly na povrch naše silné stránky i slabiny. Překotné změny a události náš život přeoraly snad v každé myslitelné oblasti. A jak víme ze zemědělství, kvalitní orba umožňuje lepší zrání. Jen v psychickém zrání vyžaduje růst vědomou reflexi. Mnozí z vás již vycítili v této době obrovskou příležitost pro posílení zralosti lidí v našich týmech, zejména u lídrů – začíná u precizní znalosti sebe sama, díky zpracování toho, co jsme se o sobě dozvěděli.

Lumina Spark® pomáhá inovativním způsobem podpořit hlubší sebepoznání lídrů i talentů a uvědomit si jedinečnost každého z nás. Umožňuje přijmout sebe sama se vším, co to přináší a vystupovat autenticky. Zralejší lidé vytvářejí lepší kulturu pro spolupráci. A lepší kultura je zase přitažlivější pro zaměstnance, kteří i díky předchozím událostem intenzivně přemýšlejí nad tím, jak naloží se zbytkem pracovního života. Jestli se přestěhují na chalupu nebo budou dál cedit krev pro Vaši firmu. Chcete zjistit jak využíváme s týmy a lídry Lumina Spark®? Chcete inovaci a appku? Chcete získat ukázkovou zprávu?


Vnitřní klid s LUMINA EMOTION®

Být pro ostatní vzorem. Zvládat veletoče změn a omezení. Naslouchat kolegům a zákazníkům. Podporovat lidi na překážkách. Tvářit se, že se celkem nic neděje. A kdo vlastně podpoří Tebe? Spousta z nás došla kvůli extrémnímu tlaku až na pomyslný práh mentálního zdraví, za kterým psychoterapeutické kliniky praskají ve švech a vzrůstá spotřeba psychofarmak. S inovativními klienty hledáme nové cesty, jak podpořit sebepřijetí a porozumění členům týmu i lídrům. Jaké jsou typické vzorce mých emočních reakcí? V čem tkví moje emoční jedinečnost a zranitelnost? Proč reaguji jinak než kolegové v týmu? Chcete zjistit více, jak s jednotlivci, lídry a týmy využíváme Lumina Emotion®? Chcete získat ukázkovou zprávu a konzultaci s psychoterapeutem?

Výkon a souhra týmu s TEAMROCKS®

Podobně jako ve sportu, souhra v projektovém týmu přináší výsledky. A stejně jako ve sportu je dobré si nelhat do kapsy a v šatnách s týmem, bílou tabulí a tužkou projet data a typické situace, ve kterých se nám něco povedlo nebo máme naopak potenciál se trochu nebo zásadně posunout. V TeamRocks® místo názoru trenéra vycházíme z názorů celého týmu, čímž u nich vytváříme pocit zodpovědnosti za společný posun týmu. A místo bílé tabule a tužky přinášíme týmu intuitivní vizualizaci klíčových oblastí týmu důležitých pro rozvoj. Chcete skutečně sehrát a posílit svůj tým a obohatit vaše retrospektivy? Fandíte transparentnosti v týmu a učení se ze zkušeností podobně jako my v humancraftu? Chcete se dozvědět více o tom, jak s klienty využíváme TeamRocks®?

Otevřená kultura s CX-RAY®

Možná je vaše ambice a zodpovědnost ještě širší než rozvoj jednoho nebo několika týmů. Možná si přejete zvýšit transparentnost vzájemného fungování lidí napříč celé divize nebo firmy, čítajících třeba i 500 lidí. V rámci naší strategie, pomáhat rozvoji celých organizací, už více než 3 roky sbíráme zkušenosti s prací se špičkovým nástrojem CX-Ray®, který jsme pro využití v ČR lokalizovali. CX-Ray Vám na základě hlasů všech zaměstnanců přináší zajímavý pohled na 18 oblastí o tom, jak spolu lidé fungují. Kteří naši lidé jsou objektivně vysoce motivovaní? Kde si lidé vzájemně pomáhají? Kdo staví mosty mezi týmy a sdílí zkušenosti a informace? Kdo potřebuje pomoc, protože je dlouhodobě přetížený? Kdo jsou naši neformální lídři nebo talenti, o které se můžete v jednotlivých částech firmy opřít při nových iniciativách? V kterém levelu je narušená vzájemná důvěra? A na koho se ve firmě úplně zapomíná? Pokud chcete své intervence zakládat na datech, zeptejte se na naše zkušenosti s CX-Ray projekty.

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503