#humancraftidea

Rádi necháváme nakouknout pod pokličku našich tréninků a nástrojů, které v jejich průběhu používáme a tak tu pro vás máme malou ochutnávku:

Management energie vs. času


Základní myšlenka je jednoduchá, čas „řídit“ nejde, energii ano. Energie určuje, kolik toho uděláte a jak se při tom cítíte, ne čas.

Cyklus učení


Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se učíme? A víte, že na nás v procesu učení číhají 2 obrovské pasti? Podrobnosti se dočtete v příspěvku, který připravila Bea.

Johari okno


V humancraftu považujeme sebereflexi či sebepoznání jednotlivce jako základní stavební kámen rozvoje. Většina našich dlouhodobých rozvojových programů sebereflexí začíná. Používáme k tomu skvělé diagnostiky jako Lumina Learning, Insights, nebo skupinový feedback či 360° zpětnou vazbu. Oblíbeným nástrojem je 𝐉𝐨𝐡𝐚𝐫𝐢 𝐨𝐤𝐧𝐨 - pohled na nás ve 4 oblastech.

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Pyramida potřeb


Asi každý, kdo pracuje s jakkoli velikým týmem, řeší nějakým způsobem motivaci, spokojenost či chcete-li moderně angažovanost neboli “engagement” svých lidí. Existuje spousta více či méně sofistikovaných způsobů, jak k tomuto tématu přistupovat. Od základních “selských” principů – prostě si s lidmi povídat - až po složité analýzy korelací různých dat, které máme k dispozici. Koukněte na LinkedIn a přečtěte si podrobněji o pohledu na Pyramidu potřeb od Ondřeje.

Kruhy vlivu


V oblasti ⭕vlivu je velmi zajímavý okruh věcí, kterou mohu mít pod kontrolou. Jsou to mé vlastní rozhodnutí, akce, můj osobní přístup, co vědomě komunikuji ostatním. Soustředit se na tuto oblast znamená uplatnit můj vliv a zvýšit šanci, že věci mimo mou kontrolu (ale v mém vlivu) dopadnou, jak si přeji. Koukněte se na post od Standy podrobněji.

Proces mediace

𝐌𝐞𝐝𝐢𝐚𝐜𝐞 pomůže nejen v rodinných sporech. Je to také užitečný nástroj na odstranění problémů na pracovišti, mezi kolegy či dokonce týmy. Podívejte se na příspěvek od Jany, jak mediaci můžete využívat efektivně nejen v práci.

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503