Inspiration Days

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Inspiration Day

aneb indiálnská výprava po cestě hrdiny

𝗜𝗻𝘀𝗽𝗶𝗿𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻 𝗗𝗮𝘆𝘀 bylo dvoudenní setkání plné sdílení, naslouchání a především 𝗜𝗡𝗦𝗣𝗜𝗥𝗔𝗖𝗘, kdy byl celý humancraft pomyslně odříznutý od světa a soustředil se pouze na sebe. Inspiraci jsme nečerpali jen jeden od druhého, ale hledali jsme ji především uvnitř sebe. 

Prošli jsme si 𝗖𝗘𝗦𝗧𝗨 𝗛𝗥𝗗𝗜𝗡𝗬, kterou nás provedl Standa inspirovaný Josephem Campbellem. Vizuálně nám cestu perfektně ztvárnila Bea. Cesta hrdniny má celkem 12 kroků a jak jsme diskutovali, ne na všech cestách dokážete dojít až do bodu 12, ale každý krok nás svou zkušeností obohatí pro příště.

Věnovali jsme se osobnímu 𝗟𝗘𝗔𝗗𝗘𝗥𝗦𝗛𝗜𝗣𝗨, na který večer navazoval přechod žhavých uhlíků. Našli jsme si prostor i na tzv. 𝗢𝗣𝗘𝗡 𝗦𝗣𝗔𝗖𝗘 - diskuzi témat, která jsou pro nás důležitá, ale v pracovním kolotoči na ně není čas. Byly to 𝟮 𝗱𝗻𝘆 plné inspirace, rozjímání, osobního sdílení, debat a silných zážitků.

Velmi příjemná a osvěžující změna a skvělý start do trenérského pracovního kolotoče, který se začátkem září roztočil na 120 %! Přejeme i Vám skvělý start do poprázdninového režimu.

Nezapomeňte sledovat i další naše eventy:

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503