Inspirofest

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Jak zlepšit spolupráci v týmu s Luminou

Druhý letošní Inspirofest jsme se zaměřili na spolupráci týmů. Povídali jsme si o přínosech lepší spolupráce v týmu v dnešní době a jak lepší spolupráci mezi lidmi nastartovat. 

Inspirofestem nás provedl trenér a partner společnosti humancraft Petr Moravec. V průběhu dopoledne jsme pracovali v menších skupinkách a diskutovali témata:

Spolupráce v týmu?

Jaké jsou překážky týmů pracujících na dálku z hlediska spolupráce?

Jaké metody a přístupy můžete doporučit ostatním pro rozvíjení důvěry a spolupráce v týmu v dnešní době?

Nápady, zkušenosti a inspiraci jsme společně sdíleli na online MIRO nástěnce. Na krátkou ukázku, jak nám to šlo od ruky se můžete podívat na videu.

Podívejte se na záznam z diskuzí na jednotlivých ostrovech:

Petr nám také představil jeden z předních nástrojů, který výborně podporuje zlepšení spolupráce v týmu a jeho celkové naladění na stejnou vlnu - Lumina Learning. Prakticky jsme si ukázali, jak si každý z nás může vyzkoušet Lumina aplikaci ve svém mobilním telefonu. Aplikace nabízí zcela zdarma dotazník na základě kterého Vám vygeneruje zkrácenou ukázku osobního Lumina portrétu. Účastníci našich Lumina workshopů si však mohou svůj plnohodnotný osobní portrét pomocí QR kódu do aplikace nahrát a mít ho tak stále při ruce. Ukázkový Lumina portrét i odkazy na aplikace najdete na našem webu.

Naši skvělí hosté ze společnosti Euro Pool System: Marie Veselá (Regional HR Coordinator CEE) a Eva Poláková (HR Assistant) povídali o svých zkušenostech s Lumina Learning při rozvoji leadership týmů. Z akademického prostředí přijala pozvání Hana Dux Blažková (Associate Professor) - se kterou již třetím rokem obohacujeme studenty mezinárodního programu a pomáháme týmové spolupráci v managementu fakulty. 

Poslechněte si zkušenosti s týmovým workshopem Lumina Spark proděkana pro vzdělávání Fakulty mezinárodních vztahů VŠE. Jak Lumina pomohla k souhře managementu fakulty?

Těšíme se na Vás příště!

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503