Inspirofest

INSPIROFEST

Jak udělat online meeting zábavný pro sebe i ostatní?

Pro spoustu z nás jsou online meetingy denním chlebem. Online probíhají velmi často pracovní, ale i mimo pracovní setkání. Jak ale udělat pracovní online meeting zábavný a současně efektivní? Jak postupovat, aby nám šla práce od ruky a všechny účastníky to po celou dobu nepřestalo bavit?

Na tyto otázky jsme si odpovídali v průběhu nejnovějšího Inspirofestu, kterým nás provedl Janko Dubnička. Pracovali jsme v naší oblíbené online nástěnce MIRO. Sdíleli jsme nápady, zkušenosti a inspirovali jsme se navzájem.

Online meetingy nejsou pro většinu z nás již žádnou novinkou. Jak jinak se v dnešní době domluvit na nových úkolech nebo pracovat na společných projektech? Chceme, aby online meetingy byly efektivní, protože nikdo nechce sedět před monitorem zbytečně dlouho. Co kdybyste si ale tuto online práci trošku ozvláštnili? Nepoužívali pouze MS Teams nebo ZOOM? Co takhle do meetingu zapojit interaktivitu a hravost? 

Nechcete propást další zprávy od nás? Nechte nám na sebe kontakt a dáme vám vědět.

U nás je váš e-mail v bezpečí. Přečtěte si
Podmínky zpracování osobních údajů.

V průběhu Inspirofestu jsme zmiňovali a ukazovali několik užitečných aplikací, které můžete do svých meetingů zařadit: 

V poslední části Inspirofestu jsme přivítali hosty, které mají z interaktivitou a online meetingy bohaté zkušenosti. Naši hosté byli tentokrát: Jiří Plátek (Workplace Design Specialist ve společnosti AV MEDIA SYSTEMS) a Matěj Valvoda (Senior Trainer ve společnosti Vodafone). Poslechněte si rozhovor:

Co Vy? Přidáte se k nám příště také? Sledujte náš web nebo LinkedIn, ať Vám neuniknou žádné aktuální informace. Těšíme se na příští setkání!

Podívejte se na přehled našich produktů a služeb nebo se přihlašte na některý z našich online tréninků. Máme připravena témata věnující se interaktivitě v online nebo práce s MIRO nástěnkou.