Inspirofest - Náskok díky lidem - 4.11.2020

Inspirofest - Náskok díky lidem

Minulý týden proběhl další z našich pravidelný Inspirofestů. Tentokrát jsme od našich hostů ze společnosti Bike Fun International zjišťovali, jakým způsobem se jim podařilo posílit kulturu ve společnosti.

Silný tým hostů: Stanislav Matušů (Executive Director), Martin Kocúrek (Operations Director, COO), Petr Krkoška (Supply Chain Director), Petr Sazovský (Finance Director) a Martin Guráš (Sales Director) nám v panelové diskuzi prozradil, jak bylo důležité naplánovat firemní "tour" - plán rozvoje, kdy měl každý z ředitelů na starost jednu z etap. Ptali se ale také lidí uvnitř firmy, co jim vadí & chybí. Co by zlepšili? Sdělili nám, jaké jsou jejich čerstvé zkušenosti s naším exkluzivním produktem pro sladění týmů TeamRocks.

Vizuální záznam z panelové diskuze vytvořila Bea Brosková a stáhnout si ho můžete v nové sekci webu nazvanou Vychytávky.

Nechcete propást další zprávy od nás? Nechte nám na sebe kontakt a dáme vám vědět.

U nás je váš e-mail v bezpečí. Přečtěte si
Podmínky zpracování osobních údajů.


Protože Inspirofest probíhal opět online a my prostě milujeme sdílení inspirace a nápadů, vymysleli jsme, že tato část tentokrát proběhne ve virtuálním světě Topia. Mohli jsme si tak jako avataři vybrat téma, které nás nejvíce oslovilo a zde diskutovat, sdílet své myšlenky a vyslechnout si nápady ostatních účastníků. Diskuze probíhaly u TOP 5 okruhů, které pomohou firmám udržovat náskok před konkurencí. Co hosty a účastníky Inspirofestu napadlo? Podívejte se na ty nejlepší výstupy, které jsme zaznamenali:

Co Vy? Přidáte se k nám příště také? Sledujte náš web nebo LinkedIn, ať Vám neuniknou žádné aktuální informace. Těšíme se na příští setkání!

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503