Inspirujeme i online

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

PRÁCE ONLINE

nemusí být jen koukání do monitoru - s námi je to i zábava!

Minulý týden proběhl náš první letošní Inspirofest na téma Jak vytvořit skvělý online event s nástrojem MIRO. Vždy se snažíme, abychom Vás inspirovali a abyste si současně odnesli praktické informace nebo dovednosti, které využijete ve své práci.

Tentokrát nás Inspirofestem provedla naše skvělá trenérka a spoluzakladatelka humancraftu Bea Brosková a představila nám, jaké úžasné věci online nástroj MIRO nabízí. 

MIRO skvěle využijete při práci v týmu, při workshopech, školeních, ale třeba také při onboardingu. Jak už jsme si v humancraftu několikrát vyzkoušeli na vlastní kůži, v MIRU skvěle probíhají i teambuildingy a různá neformální setkání.

Chuť a čas se inspirovat tentokrát našlo skoro 70 lidí! Jsme rádi, že si účastníci na vlastní kůži vyzkoušeli, že i práce v takto velké skupině funguje v MIRU perfektně. Ostatně - podívat se můžete na ukázku v našem videu.

Naši skvělí hosté Anna Hudáková (Business & HR Consultant, ex HR Director ve společnosti Sanofi) a Jan Amborž (HR Director East Europe ve společnosti ASSA ABLOY) se podělili o své bohaté zkušenosti se zapojením online nástrojů do své práce. Ukázku z diskuze zachytila Bea opět v jedné z částí MIRO nástěnky a tak jsme měli příležitost sledovat její grafický záznam online.

Ti z Vás, kteří chtějí zdokonalit své online meetingy, workshopy tak, aby se do nich účastníci zapojovali a mohli jste tak ze setkání vytěžit maximum, jsme připravili 2 tréninky:

Train The Online Trainer aktuálně probíhá, ale již chystáme další běh. Stačí nám napsat na hello@humancraft.cz a zašleme Vám více informací. Těšíme se na další Inspirofest, který proběhne 10. března. 

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503