Komplexní rozvojové programy

Podpora změnových projektů

Mergery a akvizice, zavedení nového IT systému, změna byznys modelu, digitální transformace... to jsou příklady velkých změnových projektů, ve kterých působíme jako experti na lidskou stránku změny.

Rozvoj firemní kultury

Covid ukázal, že firemní kultura je nejsilnějším antibiotikem na podobné choroby a z našeho pohledu také jedna z mála dlouhodobě udržitelných konkurenčních výhod. Pomůžeme se strategií i implementací.

Učící se organizace

V současném VUCA prostředí je schopnost adaptace a učení se klíčovou kompetencí pro jednotlivce, týmy, ale i organizace. Pomáháme s definicí a implementací jednotlivých pilířů učící se organizace.

Zaměstnanecká a zákaznická zkušenost

Mapování cesty zákaznika nebo zaměstnance až po vytvoření

Rozvoj top management týmů

Pomáháme měnit skupiny spolupracujících jedinců ve výkonné týmy. Zjistíme současný stav, společně určíme cíle, pracujeme s týmem a měříme pokrok. Používáme to nej, co máme - od diagnostiky až po facilitátory s C level zkušeností

Poradenství, facilitace, koučink a mentoring

Facilitace eventů, výjezdních zasedání a porad | Facilitace top manažerských týmů | Inspirativní přednášky a motivační řečníci | Vizuální falitace a záznam | Individuální a týmový koučink | Mentoring

Komplexní rozvojový program je naší královskou disciplínou, kterou umí málokdo, rozvoj s měřitelným dopadem. Komplexní transformační projekty, kombinující poradenství, facilitaci, koučink a špičkovou diagnostiku zaměřené na jasný byznys výsledek s přímým reportingem boardu.

Spolupracoval s námi...

Zita Vačkářová,
E.ON

HR Business Partner

Se Stanislavem Tichým a Stanislavem Antošem jsme v roce 2018 pracovali na projektu změny firemní kultury společnosti E.ON energie. Jednalo se o celoroční projekt, který byl rozdělen do několika fází. Cílem bylo změnit mindset manažerů první řídící úrovně a nejvyššího vedení společnosti, zaměřit se na zvládání změn ve společnosti jak v rovině technické, tak i emocionální, posílit leadership.

Spolupráce obou kolegů byla profesionální a na vysoké úrovni, oceňuji jejich schopnost okamžitě reagovat na nastalé změny v projektu, schopnost improvizace, zvládání obtížných situací při práci ve skupinách. Vůli posouvat projekt dál ač to ne vždy bylo jednoduché, získávat zpětnou vazbu na svoji práci a to i s odstupem času. K projektu přistupovali se zápalem, přicházeli s návrhy a variantami řešení a v ne poslední řadě i skvělou přípravu.

Změna firemní kultury je běh na dlouhou trať a stále na si pracujeme. Jsem ráda, že se oběma Standům podařilo položit základy, na kterých pracujeme doposud. Z mého pohledu je klíčové pro 100% úspěch takového projektu naprosté přesvědčení nejvyššího managmentu, strategie a pevně ukotvené hodnoty firmy.

Další významní klienti v oblasti Komplexního rozvoje

Jaké používáme nástroje?

Každé řemeslo potřebuje vhodný nástroj. Pro komplexní rozvoj používáme vyzkoušené, světově oblíbené rozvojové nástroje, které doplňujeme vlastními produkty.

Garanti Komplexního rozvoje

Stanislav Tichý

Partner, key account manager, trenér, konzultant

Standa se k spoluzakladatelům firmy přidal v roce 2004 a kromě obchodníka, trenéra a konzultanta si na pár let střihnul i roli Managing Directora. Dnes Standa v humancraftu nejraději připravuje a rozjíždí rozvojové programy s hmatatelným přínosem pro byznys. Je také členem Maturity Institute, který pomáhá firmám s měřením a rozvojem nehmatatelné oblasti firemní kultury a lidského kapitálu.

Rudolf Vaco

Trenér, kouč, konzultant

Rudolf je certifikovaný kouč a mentor, který přichází z prostředí vrcholového managementu. Rudolf získal mezinárodně uznávaný certifikát ICF PCC (Professional Certified Coach) a vysoce prestižní diplom CPCC (certifikovaný Co-Active profesionální kouč). 20 let úspěšně působil v Top 10 globálních společnostech spotřebního zboží. Žil a pracoval v zemích Severní a Jižní Ameriky, Střední a Východní Evropy, v Číně a v ČR.

Další oblasti rozvoje

Leadership není jediné téma, ve kterém pomáháme firmám i jednotlivcům se rozvíjet.
Nabízíme dalších 5 rozvojových programů:

Kontaktujte
nás

Zaujalo vás téma Leadershipu? Nebo si nejste jisti, zda je právě tady váš problém? Projděme společně problémy a nejdeme nejvhodnější řešení. Napište nám nebo zavolejte. 


E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503

  • Leadership
  • Komunikace a její rozvoj
  • Týmové rozvojové programy
  • Osobní efektivita
  • Spolupráce online a hybridní
  • Prodejní dovednosti
  • Potřebuji poradit :-)