Management 3.0

Řiďte systém, ne lidi. Je to praktická sada nástrojů, technik a her na podporu skupinové práce. Dává odpovědi na otázky: Jak se vyrovnat se změnou a nejistotou? Jak si poradit s komplexností? Jak motivovat a angažovat lidi? Jak pracovat s hodnotami a vytvářet kulturu? Zároveň přináší konkrétní, okamžitě použitelné nástroje na rozvoj jednotlivců, týmů a organizací.

Mnohé organizace v současné době hledají způsoby, jak se vyrovnat se změnami, jak se odlišit od konkurence, jak získat motivované a angažované pracovníky nebo jak přinést zákazníkům větší hodnotu. Opouštějí proto tradiční, hierarchistické modely a experimentují s flexibilnějšími přístupy řízení. Agile je ztělesněním inovativného přístupu k řízení a představuje budoucnost managementu, řízení vnímá jako skupinovou zodpovědnost.

Mangagement 3.0 není další z přístupů. Je to způsob myšlení spolu s neustále se vyvíjejícím souborem her, nástrojů a postupů. Management 3.0 je moderní model řízení organizace a týmů. Jde o způsob pohledu na pracovní systémy. Vychází z hnutí Agile a z vědy o komplexnosti. Pochází od holandského agilisty Jorgena Appela a přináší šest pohledů na řízení organizací. Jde o tyto perspektivy: Energizujte lidi, Zmocněte tým, Sjednoťte hranice, Prohlubte kompetence, Rozvíjejte strukturu a Zlepšujte všechno. Tyto pohledy stojí na dvou nohách, a to manažement/leadership a myšlení v komplexnosti.

Využíváme dlouhodobě ověřené nástroje, které neustále rozvíjíme a na jejich základě vyvíjíme nové. Využijeme je i pro váš rozvoj.

Oblasti rozvoje

Každé prostředí vyžaduje vyladěnou kombinaci nástrojů a technik. Proto využíváme nástroje, se kterými pracují špičkové týmy po celém světě, a přidáváme k nim i vlastní produkty. Ty jsme vyvinuli na základě dlouholetých zkušeností s mnoha klienty a rozvojem jejich lidí.

Komplexní a rozvojové programy

Leadership
 

Talentové
programy

Insights
a Lumina

Soft
skills

Prodejní
dovednosti

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.


E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503

  • Leadership
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma