Nová mobilní apka pro firemní rozvoj s dopadem

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

K tomu, abychom se v něčem významně zlepšili, obvykle potřebujeme více impulzů, než jeden trénink. Učení je proces, ne událost. Proto přinášíme pro naše účastníky digitální apku Code Of Talent, která proměňuje online nebo fyzický trénink do podoby několikatýdenní napínavé výzvy. 

Vyladěná mobilní i webová aplikace umožňuje klasický trénink zásadně obohatit a posunout účastnickou zkušenost o pořádný kus dopředu ve směru k podpoře reálného dopadu tréninku.

Účastníci postupně řeší vtipné, relevantní a praktické úkoly a to v čase, když jim to vyhovuje. Obvykle tomu předchází společný trénink nebo workshop, ale není to podmínka. Jen se neučí o nových dovednostech, skutečně je v postupných krocích získávají a ověřují si je se svými kolegy a týmem. Učí se v delším časovém úseku jeden od druhého i od trenéra. Vzájemně se povzbuzují a sdílí zkušenosti i názory. Po cestě, kromě nových vhledů, získávají i body a medaile pro podporu soutěživého ducha. Za zvládnuté úkoly získávají účastníci pokročilé tipy a doplňkové materiály k tématu tréninku.

Aplikace je dosažitelná na všech obvyklých platformách a umožňuje na telefonu nastavení chytrých notifikací, které uživatele upozorní na nový úkol nebo povzbuzení od kolegy.

V Code of Talent pro vás navíc vytváříme úplně nový obsah. Vzhledem k důležitosti zpětné vazby jsme s kolegy z Microsoftu vytvořili roadmovie o feedbacku. Dva kamarádi jedou spolu na hory. Ten starší má nově na starosti vedení remote týmu a ten mladší (v práci na dálku zkušenější) mu pomáhá pochopit, v čem jsou rozdíly a jak na zpětnou vazbu v remote a hybridním týmu. Rozdělili jsme roadmovie na 11 částí, přidali k nim 10 „posuvných“ atraktivních úkolů a zpřístupnili jsme tento program nejdříve na této nové platformě Code of Talent. Chcete to vyzkoušet? Tak se přihlaste na náš inspirofest nebo zavolejte.

Nezapomeňte sledovat i další naše eventy:

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503