Rozvoj v humancraftu nezastavíš!

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Víme, že bez seberozvoje své znalosti a dovednosti nikdy nezlepšíte. Jednou z forem, které v humancraft používáme, je sdílení know-how na setkáních s názvem Train The Trainer. Proč nevyužít zkušeností, které jsme za posledního půl roku nasbírali!

Posíláme vám alespoň malou ochutnávku z těchto dvou dnů. Kromě toho, že jsme probrali, jak se nám i firmě dařilo a daří, načerpáli trenéři novinky a vychytávky. Sdíleli jsme užitečné novinky, učili jsme se a vzájemně se inspirovali. Hromada práce, ale jako vždy nechyběla ani hromada smíchu.

Premiéru zažila nová reklama našeho oblíbeného produktu 𝗟𝘂𝗺𝗶𝗻𝗮 𝗦𝗽𝗮𝗿𝗸, kterou si můžete prohlédnout na videu pod textem. 

Podívali jsme se také na to, jak to ladí našeho týmu pomocí nástroje 𝗧𝗲𝗮𝗺𝗥𝗼𝗰𝗸𝘀. Bylo zajímavé sledovat změny, které se v našem týmu odehrály za poslední měsíce přehledně, graficky před sebou a diskutovat společně, proč tomu tak je. 

Při práci jsem opět využili moderní nástroj Miro, ve kterém můžete jednoduše pracovat na společných úkolech celý tým. Je to efektivní, jednoduché a zábavné. Aplikaci Miro velmi často využívají i naši trenéři při online tréniku. Miro nám přijde tak skvělé, že mu dokonce věnujeme náš první letošní Inspirofest, který proběhne 4.2.2021. Bea Brosková Vám v průběhu něj ukáže, jak můžete aplikací Miro podpořit svůj online event tak, aby se stal jedinečným. 


Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503