SalesQuest

Jak vést, vzdělávat a rozvíjet obchodní tým na dálku

Proběhl již druhý ze série tří online setkání profesionálů ze světa businessu. Tématem, kterému jsem se nyní věnovali bylo: Jak vést, vzdělávat a rozvíjet obchodní tým na dálku.

Zblízka jsme se podívali na nové kompetence vyžadované od našich obchodních týmů. Aktuálně jsou často skloňované jako zcela nutné digitální dovednosti, vysoká míra emoční inteligence a schopnost budovat vztahy s obchodními partnery na dálku. Je tomu tak?

V průběhu online SalesQuestu jsem pracovali opět v malých skupinkách a vytvořili jsme si PLÁTNO obchodního týmu, který pracuje na dálku:

Naše kolegyně Míša současně vytvořila grafický záznam z rozhovoru s hosty: Petrem Černým (Ředitel obchodu a marketingu ve společnosti Bohemia Sekt) a Michalem Brzobohatým (Sales Director ve společnosti British American Tobacco). Ty nejdůležitější informace najdete na obrázku:

Doporučujeme si také poslechnout záznam z debaty našich hostů. 

Budeme rádi, když odkaz nasdílíte i kolegům, kterým by toto téma mohlo být užitečné a rádi Vás uvidíme na příštím setkání. 28.6. Budeme se věnovat tématu: Jak na dálku posilovat vztah a důvěru se zákazníky? 

Co Vy? Přidáte se k nám příště také? Sledujte náš web nebo LinkedIn, ať Vám neuniknou žádné aktuální informace. Těšíme se na příští setkání!