Se učit, se učit, se učit...

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

aneb spolupráce humancraftu s VŠE

Je nám velkou ctí, že naši trenéři a konzultantni již několik let spolupracují s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Co přesně na VŠE děláme? Sdílíme naše zkušenosti, znalosti a snažíme se rozšířit studentům obzory. 4 trenéři a spousta různorodých témat:

                ROZVOJ BUDOUCÍCH PERSONALISTŮ

Michal má bohaté zkušenosti z HR a tak přesně ví, na jaká témata zacílit. Se studenty se věnoval například tomu, jak pomáhat zaměstnancům, aby je práce bavila a poradili si se změnami, kterými v poslední době procházejí. A také společně vymýšleli, jak mohou manažeři a personalisté  pomáhat sami sobě - tak, aby následně zvládali pomáhat ostatním.


                 ROZVOJ BUDOUCÍCH OBCHODNÍKŮ

Jana je jednou z našich nejzkušenějších trenérek v oblasti prodeje a vyjednávání. Na VŠE vedla 3 semestry předmět Řízení prodejních týmů ve spolupráci s firmou Nestlé a Mercuri. Jaká tajemství z obchodu studentům prozdradila? Například se podívali na to, jak vést prodejní tým a to z pohledu řízení lidí I rozvoje prodeje - demonstrované primárně na velké korporaci typu Nestlé. Právě díky tomu si dokáží udělat jasnější představu o tom, jak to v korporacích funguje.

Velmi úspěšné bylo také Intenzivní týdenní cvičení nazvané Vyjednávání v obchodní praxi. Studenti si na vlastní kůži zkouší role prodejce i nákupčího, individuální vyjednávání i skupinová, dostávají feedback. Na jejich žádost Jana zařadila i vyjednávání o zvýšení platu. To se jim jistě bude v nové práci hodit! Studenti při těchto praktických cvičeních dostávají mimo svou komfortní zónu, ale právě to jsou tzv. aha momenty, o které tak stojíme. Toto intenzivní cvičení na vyjednávání probíhalo online.


            ROZVOJ BUDOUCÍCH PEOPLE MANAGERŮ

Pro studenty personalistiky si Standa připravil celosemestrální program s názvem Rozvoj zaměstnanců a organizací. Pro každé setkání je připraveno nové téma a zajímavý host z praxe. Standa studentům připravil například témata:

  • Jak je využíván lidský potenciál ve firmách
  • Rozvoj manažerů a leaderů
  • Rozvoj prodejců a jejich manažerů
  • Talentové a mentoringové programy
  • Rozvoj s měřitelnými výsledky a přínosem pro byznys
  • Učící se organizace a další

Standa o svých přednáškách pravidelně postuje na svém LinkedIn profilu, kde se o přednáškých dozvíte více podrobností!

           ROZVOJ MEZINÁRODNÍCH STUDENTŮ

Petr Moravec

Petr již několik let seznamuje studenty z celého světa s typologií osobnost. Lumina Spark je moderní a cool nástroj, který pomáhá nejen studentům lépe pochopit svou osobnost a využít vlastní potenciál. Lumina se posouvá za hrubé zjednodušení 4 barev, uznává množství odstínů, které osobnosti přinášejí a poukazuje na synergie, které mohou být využity v rámci týmu. Studenti získané znalosti mohou použít nej v průběhu studia, ale také ve své budoucí kariéře. 


Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503