Spolupráce s game designéry – co pro vás připravujeme?

S radostí oznamujeme, že jsme si v únoru plácli na partnerskou spolupráci při vývoji zcela nové leadership aktivity pro zkušené lídry s kluky z #CourtOfMoravia.

Díky „hře“ na vlastní kůži zažijete, proč lidé už od pravěku následují některé lídry ochotněji než jiné. A pochopíte, co se pro nás mění při vedení lidí v současné době. Prozkoumáte z pohledu leadershipu své silné stránky i konkrétní možnosti, jak práci s lidmi vědomě posunout na ještě vyšší úroveň. V rámci napínavého, zábavného a poučného příběhu zažijete v týmu 6 situací, které vám pomohou si vyzkoušet nové způsoby jednání a přitom zůstat autentičtí.

Těšíme se, až vám novou otestovanou hru s Jezevcem (Petr Pouchlý) & Petrem Kuběnským z CoM, společně představíme. Hru designujeme pro fyzickou realitu a na konci června si jí společně můžeme poprvé komerčně zahrát.

V únoru jsme také úspěšně otestovali napínavou týmovou simulaci na rozvoj spolupráce v klasických, hybridních a virtuálních týmech. Intenzivní zážitek probíhající z velké části ve VR z dílny našeho mezinárodního partnera, pomáhá členům týmu zvýšit svou efektivitu při práci v týmu.

Imersivní zkušenost v nás rezonuje už týden a v týmu se k ní opakovaně vracíme. Jsme nadšení z možností využití v rámci in-class programů.

90 minutová kolaborativní simulace ve VR bude součástí našich řešení pro týmy – doufáme od druhé poloviny roku 2023 :)

Autor článku: 

Petr Moravec - Partner & Innovation Lead

petr.moravec@humancraft.cz