Talentové programy

Rozvoj dovedností talentů (JUMP)

Cílem těchto talentových programů je rozvoj základních leadership dovedností talentů. Od sebepoznání, přes roli manažera a náročné konverzace k situačnímu leadershipu a gamifikovanému zakončení. Náš bestseller.

Projektové talentové programy

Cílem těchto programů je rozvíjet talenty prostřednictvím práce na konkrétních byznys projektech s přidanou hodnotou pro firmu. Dochází k aplikovanému rozvoji leadership a projektových dovedností podpořenému koučinkem a mentoringem.

Inspirativní talent
programy

Cílem těchto programů je inspirace a motivace talentů. Jsou postavené na unikátní kombinaci inspirativních řečníků, témat a prostředí. Jednotlivé přednášky externích řečníků uvádějí členové managementu, po přednášce následuje facilitovaná diskuze a sdílení ve skupině.

Na míru vytvořené talentové a nástupnické programy se zaměřením na rozvoj základních lídrovských dovedností, interní projekty nebo inspiraci a motivaci.

Spolupracoval s námi...

Magdaléna Wavle,
Vodafone

Head of talent & Capability

„S humancraftem jsme spolupracovali na strategicky důležitém projektu Future Ready Leaders - reskillingu naší manažerské populace na hybridní dobu. Ocenila jsem jejich kreativitu, pochopení našich potřeb a vytvoření řešení na míru, schopnost spolupracovat na projektu s jiným dodavatelem a zejména pak schopnost online realizovat takto velký projekt s vynikajícím hodnocením účastníků. Partu z humancraftu rozhodně doporučuji a těším se na další spolupráci!“​

Další významní klienti v oblasti talentových programů

Jaké používáme nástroje?

Každé řemeslo potřebuje vhodný nástroj. Pro talentové programy využíváme vyzkoušené, světově oblíbené rozvojové nástroje, které doplňujeme vlastními produkty.

Garanti talentových programů

David Škrobánek

Kouč, mentor, trenér, konzultant

David strávil celý svůj korporátní pracovní život na regionálních HR pozicích včetně poslední stáže ve Velké Británii. Na své zaměření na rozvoji lidí a organizací se nic nezměnilo ani poté, co začal v roce 2016 pracovat jako HR konzultant, Interim HR manager, trenér a kouč. Jeho srdcovou záležitostí je jeho projekt Dobrý táta, kterým pomáhá tátům skloubit otcovství a péči o jejich děti a organizacím najít řešení, jak toto tátům umožnit. Zvláště o tomto tématu mluví jako public speaker na mnoha konferencích.

Vít Šrámek

Profesionální kouč a facilitátor

Vít se již před delší dobou jako externí partner připojil k partě pracující pod křídly společnosti humancraft, a to pro dynamický a zároveň profesionální přístup tohoto týmu vůči svým klientům a férovost vůči partnerům. Líbí se mu také, že humancraftu záleží nejen na odbornosti jeho týmu, ale také na lidských kvalitách a fajn atmosféře v týmu. Vít se jako profesionální kouč při své práci soustředí především na individuální práci a podporu týmů formou facilitace a týmového koučinku. Zároveň rád předává dovednost koučování, ale i různé manažerské dovednosti, které nabyl během své korporátní minulosti.

Další oblasti rozvoje

Talentové programy nejsou jediným tématem, jímž pomáháme firmám i jednotlivcům se rozvíjet.
Nabízíme dalších 5 rozvojových programů:

Kontaktujte
nás

Zaujalo vás téma Leadershipu? Nebo si nejste jisti, zda je právě tady váš problém? Projděme společně problémy a nejdeme nejvhodnější řešení. Napište nám nebo zavolejte. 


E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503

  • Leadership
  • Komunikace a její rozvoj
  • Týmové rozvojové programy
  • Osobní efektivita
  • Spolupráce online a hybridní
  • Prodejní dovednosti
  • Potřebuji poradit :-)