Talkshow na téma Future Ready Leaders

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

TALKSHOW na téma Future Ready Leaders

V novém díle Leadership Talkshow diskutovat David Fojtík aktuální téma hybridní doby a leadershipu. V současné době dochází k rozvolňování situace a lidé se vracejí do kanceláří v plném či omezeném režimu. Otázkou je, co se v naší každodenní pracovní realitě změní příp. zůstane stejné. Jakým způsobem a jak moc budou chtít kolegové využívat home office? Jak se nám změní kanceláře? Jak budou probíhat schůzky s částí týmu doma a částí v kanceláři? Jak se manažeři vyrovnají s řízením a motivací těchto „hybridních“ týmů?

Do nejnovějšího dílu Leadership Talkshow přijali pozvání hosté ze společnosti Vodafone: Magda Wavle (Head of Talent & Capability) a Luboš Kratochvíl (Head of Customer Converged Solutions). Ve společnosti Vodafone totiž již manažeři prošli reskillingem a nás velmi zajímaly jejich současné zkušenosti a také plány do budoucna.

Bea pro nás i Vás celý hodinový rozhovor přetvořila do grafického záznamu, kde najdete to nejdůležitější:

Naši hosté nám prozradili, jak probíhaly přípravy na Future Ready Leaders program. Co se v něm naučili a co převedli do praxe? Jaké vychytávky jim pomáhají v současné situaci? Uzpůsobuje Vodafone kanceláře? To vše se dozvíte v hodinovém záznamu a je se na co těšit.

Nezapomeňte sledovat i další naše eventy:

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503