Tran The Online Trainer

Train The Online Trainer je nová akademie pro trenéry a facilitátory, kteří pracují nebo chtějí pracovat v online a hybridním prostředí. Čeká Vás 5 modulů plných potřebných znalostí a dovedností pro interaktivní vedení tréninků, workshopů, mítinků a jakékoliv smysluplné výuky v online a blended prostředí.

Být kvalitním trenérem a facilitátorem je náročná profese. Jeho rolí je pomoci druhým dosáhnout reálné změny v jejich pracovním životě. O to náročnější je vést porady, facilitovat workshopy a jakkoliv vzdělávat v on-line a hybridním prostředí. V ucelené online akademii TRAIN THE online TRAINER seznámíme účastníky s různými platformami na vedení on-line setkání a pomůžeme jim získat jistotu v práci s nimi.

Naučíme Vás pracovat s nástroji, které do on-line setkání vnesou interaktivitu a udržení pozornosti. Naučíte se uchopit a nadyzajnovat obsah tréninku, vytvořit si checklist pro přípravu, která je jedním z nejdůležitějších kroků tréninku v online a blended prostředí. Spolu natrénujeme jak vést online nejtypičtější interaktivní formáty, jak udržet pozornost, jak vtáhnout účastníky a jak řešit nelehké situace, kterých se v online prostředí umí nakupit spousta.

Nasdílíme s Vámi naše dlouholeté znalosti a dovednosti, vytvoříte si vlastní trénink, na který Vám dá zpětnou vazbu odborná komise, složená z profesionálních trenérů, koučů, facilitátorů a L&D expertů. A odnesete si, kromě certifikátu approved trainer & facilitator, spoustu nových znalostí, nástrojů, zkušeností a kontaktů na kolegy z branže.

Zajímají vás podrobnosti o programu?


5 modulů akademie Train The Online Trainer:

Nechcete propást další zprávy od nás? Nechte nám na sebe kontakt a dáme vám vědět.

U nás je váš e-mail v bezpečí. Přečtěte si
Podmínky zpracování osobních údajů.

MODUL - Online tréninkové formáty a technologie

MODUL - Výběr a ovládnutí dvou nejčastěji používaných platforem ve firemním prostředí

MODUL - Příprava tréninku, design obsahu, tréninkové „před" a „po"

MODUL - V průběhu tréninku: prezentace, facilitace, dynamika a interakce

MODUL - Specifika hybridního tréninku, vychytávky a řešení konfliktních situací