TTI Success Insights

V pracovním i osobním životě se setkáváme s různými lidmi. S některými si rychle porozumíme, s jinými komunikace a spolupráce podle našich představ nefunguje.

A přesto je potřeba, abychom s nimi dobře vycházeli a řešili různé, mnohdy obtížné situace. Právě znalost osobnostní typologie Success Insights nám pomáhá v tom, že pochopíme svůj styl chování a komunikace, rozpoznáme psychologické nastavení našeho komunikačního partnera. Díky tomu dokážeme přizpůsobit svůj styl chování a komunikace tak, abychom dokázali rychleji navázat vztah, efektivněji komunikovat, lépe ho motivovat, delegovat mu správné úkoly, předpokládat jeho chování v změnových procesech nebo třeba předcházet konfliktům. Prostě se naučíme se vytvářet použitelné mezilidské strategie.

V osobní zprávě Insights
měříme čtyři dimenze běžného chování

Jak reagujete na problémy a výzvy.

Jak přesvědčujete ostatní o svém názoru

Jak reagujete na rytmus okolního prostředí

Jak reagujete na pravidla a postupy, které stanovil někdo jiný

Ukázka grafického zobrazení z osobní zprávy Success Insights

Adaptovaný styl

Přirozený styl

Využíváme dlouhodobě ověřené nástroje, které neustále rozvíjíme a na jejich základě vyvíjíme nové. Využijeme je i pro váš rozvoj.

Oblasti rozvoje

Každé prostředí vyžaduje vyladěnou kombinaci nástrojů a technik. Proto využíváme nástroje, se kterými pracují špičkové týmy po celém světě, a přidáváme k nim i vlastní produkty. Ty jsme vyvinuli na základě dlouholetých zkušeností s mnoha klienty a rozvojem jejich lidí.

Komplexní a rozvojové programy

Leadership
 

Talentové
programy

Insights
a Lumina

Soft
skills

Prodejní
dovednosti

Chcete
vědět více?

Napište nám a my se Vám ozveme zpět. Vysvětlíme Vám, jak tento nástroj funguje a v jakých oblastech rozvoje je ho nejlepší využívat.


E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503

  • Leadership
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma
  • Další rozvojové téma