Sales café #1

PODCAST

15. prosince 2021

Online

Rychlost rozhodování je klíčové pro přežití na současném trhu, o tom je pevně přesvědčený Martin Čermák General Manager firmy BEL. Business výzvy Olina Nováka, nového CEO Rohlik.cz

Host

Olin Novák

Chief Executive Officer Rohlik.cz

Téma dílu

S  Martinem Čermákem jsme probírali aktuální VUCA svět a jak veškeré současné změny a krize ovlivní svět retailu. Podle Martina bude klíčové, aby se firmy byly schopny rozhodnout rychle a se zaměřením na lokální situaci. Důležité také bude zajistit lidem ve firmách pocit bezpečí a jistoty a to halvněpomocí jasné a otevřené komunikace. Dobrou zprávou je, že Martin i s ohledem na historii věří, že z této krize vyjedeme silnější!

Hostem mé podcastové premiéry byl Olin Novák, novopečený CEO Rohlik.cz. Probrali jsme, jaké Olina aktuálně čekají největší výzvy na této pozici, jak to vidí s expanzi e-commerce businessu a Rohliku.cz a zda-li mají odkud brát inspiraci. Inspirativní byly jeho tipy pro dodavatele, jak se dobře připravit na jednání s Rohlik.cz. A pokud chcete vědět, které obchodnické vlastnosti si Olin váží nejvíce - poslechněte si náš podcast.

Poslouchejte na

Audioboom

Spotify

Apple
podcast

Google
podcast

Castbox

Průvodce
podcastem
Sales café

Jana Křížková

Trenér, konzultant, facilitátor

Jana má za sebou 20 let působení v jedné z největších mezinárodních korporací na světě. Zde postupně zastávala mnoho pozic v obchodním oddělení – od obchodního zástupce přes key account manažera až na pozice se zodpovědností za celkovou obchodní spolupráci s klíčovými maloobchodními řetězci. Její specializací jsou praktická cvičení a zážitková forma vzdělávání. Navíc externě spolupracuje s VŠE, kde ji baví a inspirují názory studentů.