Sales café #31

PODCAST

27. 2. 2023

Online

Ušili jsem si na sebe bič, abychom mohli brousit náš český diamant Agátin svět, říká spoluzakladatelka netradičního hračkářství Kristýna Křížová

Host

Kristýna Křížová

zakladatelka společnosti Agátin svět

Téma dílu

Kristýna je zakladatelkou firmy Agátin svět. Tato rodinná firma se zaměřuje na prodej her, hraček, stavebnic či knížek pro děti, které v běžných hračkářstvích většinou nenajdete. S Kristýnou jsme probraly, jak důležitá je dobrá spolupráce s dodavateli, na čem staví a co je pro ně ve spolupráci důležité. Podívaly jsme se i na business model, zda se tento typ hraček spíš prodává online nebo lidé preferují kamennou prodejnu. A musela jsem se zeptat i na další plány Agátina světa a rozhodně jsou hravě ambiciozní.

Poslouchejte na

Audioboom

Spotify

Apple
podcast

Google
podcast

Castbox

Průvodce
podcastem
Sales café

Jana Křížková

Trenér, konzultant, facilitátor

Jana má za sebou 20 let působení v jedné z největších mezinárodních korporací na světě. Zde postupně zastávala mnoho pozic v obchodním oddělení – od obchodního zástupce přes key account manažera až na pozice se zodpovědností za celkovou obchodní spolupráci s klíčovými maloobchodními řetězci. Její specializací jsou praktická cvičení a zážitková forma vzdělávání. Navíc externě spolupracuje s VŠE, kde ji baví a inspirují názory studentů.