Sales café #32

PODCAST

27. 2. 2023

Online

Centrální laboratoř 2.generace je jedna z aktivit, díky které jsme na pharma trhu jedineční, s hrdostí říká Daniel Horák , CEO Dr. Max

Host

Daniel Horák

CEO Dr. Max

Téma dílu

Povídání s Danielem Horákem, CEO farmaceutického řetězce a velkoobchodu Dr.Max, bylo moc zajímavé a úderné. Probrali jsme obchodní výsledky roku 2022, s čím spokojeni jsou a kde jsou další příležitosti. Zajímalo mě i jak vidí důležitost e-shop nyní i do budoucna. Nevyhnul se ani nepříjemným tématům jako aktuální nedostatek některých léčiv, čím to je a na jak dlouho to ještě vidí. Prostě 3x P - prima praktický podcast - doporučuji.

Poslouchejte na

Audioboom

Spotify

Apple
podcast

Google
podcast

Castbox

Průvodce
podcastem
Sales café

Jana Křížková

Trenér, konzultant, facilitátor

Jana má za sebou 20 let působení v jedné z největších mezinárodních korporací na světě. Zde postupně zastávala mnoho pozic v obchodním oddělení – od obchodního zástupce přes key account manažera až na pozice se zodpovědností za celkovou obchodní spolupráci s klíčovými maloobchodními řetězci. Její specializací jsou praktická cvičení a zážitková forma vzdělávání. Navíc externě spolupracuje s VŠE, kde ji baví a inspirují názory studentů.