Sales café #6

PODCAST

14. března 2022

Online

Vytvořit a uvést v život kompetenční model obchodníka je běh na dlouhou trať, ale dává to smysl, potvrzuje Miloš Myšička, Head of Sales LMC 

Host

Miloš Myšička
Head of KAM & Regional sales ve společnosti LMC

Téma dílu

Miloš Myšička je v mých očích ambasador toho, jak se má kompetenční model obchodníků vytvořit a využívat ho. Na vlastní kůži si společně se svým týmem vyzkoušel, že vytvořit kvalitní kompetenční model je časově i mentální fuška. Nicméně se mu osvědčilo do tvorby přizvat ty, kteří s kompetenčním modelem budou nejvíc pracovat, dal jim šanci, aby pracovali na obsahu, hledali ta správná LMC slova a výtvor byl maximálně praktický. Jednou z mega výzev pak bylo všechny myšlenky dát pouze na one pager do přehledné formy.

Poslouchejte na

Audioboom

Spotify

Apple
podcast

Google
podcast

Castbox

Průvodce
podcastem
Sales café

Jana Křížková

Trenér, konzultant, facilitátor

Jana má za sebou 20 let působení v jedné z největších mezinárodních korporací na světě. Zde postupně zastávala mnoho pozic v obchodním oddělení – od obchodního zástupce přes key account manažera až na pozice se zodpovědností za celkovou obchodní spolupráci s klíčovými maloobchodními řetězci. Její specializací jsou praktická cvičení a zážitková forma vzdělávání. Navíc externě spolupracuje s VŠE, kde ji baví a inspirují názory studentů.