Vizuální facilitace

otevřený trénink


15.-16.8.2022 
 


od 9:00 - 17:00
v Praze

Vizuální facilitace je metoda využívající vizuálního přístupu během facilitování workshopů, která pomáhá lidem vidět jejich myšlenky a díky tomu komunikovat a přijímat rozhodnutí efektivněji.

Jde o více než jen „hezké obrázky“ - je to sofistikovaný myšlenkový nástroj, který pomáhá skupinám mluvit, brainstormovat, analyzovat, vést dialog, vyřešit konflikty, dosáhnout konsensu, a posunout se vpřed. Přijďte si to ověřit na „vlastní kůži“ a naučit se, jak na to.

V tomto kurzu společně prozkoumáme:

Proč a kdy vizualizovat

Základy vizualizace – základní prvky a obrázkový „slovník“
mVyužívání metafor a ikonografie
Naslouchání a zaznamenávání
Příprava šablon
Nácvik facilitace pomocí vizuálů a zpětná vazba
Tipy a triky

Podívejte se, jak to vypadalo na minulém kurzu vizuální facilitace...

Kurz nepokrývá základy facilitace a proto je nutné, aby účastníci již měli zkušenost s facilitací. Kurz je tedy vhodný pro trenéry, facilitátory, konzultanty, učitele, mediátory nebo kouče.

Cena kurzu: 14.900 Kč bez DPH/osobu

Maximum je 8 účastníků

Cena zahrnuje občerstvení a nápoje po celé dva dny (kromě oběda), veškeré materiály, se kterými budeme pracovat a něco si odnesete i s sebou domů.

Trenér:

Bea Brosková

Partner, Visual facilitator and recorder, trenér

Bea se k humancraftu připojila nejdříve v roli relationship managera, ale brzy se díky své vášni pro osobní rozvoj a vizualizaci dostala do role trenéra, facilitátora a „vizuálního zaznamenávače“. Do své práce vkládá srdce a spoustu energie, které jsou často nakažlivé i pro všechny kolem. V humancraftu se podílí i na našem interním rozvoji. Bea je také jedním ze zakládajících členů evropské profesní organizace sdružující tzv. „visual practitioners“.