Lucia Balgová

Tréner a konzultant

Něco pracovního

Lucie poznala humancraft jako účastník tréninku Vizualizace a skečnouting, na který se přihlásila, aby zlepšila vlastní tréninky a zaznamenávání obsahu na flipchart. Aktuálně je nejnovějším členem našeho týmu. Vystudovala andragogiku a pořád je přesvědčená, že to byla správná volba, protože rozvoj lidí je pro ni posláním i koníčkem zároveň.

Těší ji, když přispěje ke zlepšení života účastníků nejen na pracovišti, ale také v soukromí. Jeji srdcovkou jsou výrobní podniky a dlouhodobé rozvojové programy, v průběhu kterých je vidět změna v myšlení a chování účastníků. (Nejen) na tréniních má ráda zábavu, jednoduchost a praktickou využitelnost.

Něco osobního

Synonymem Lucie je rozmanitost – ráda kombinuje barvy, vzory, styly, hudební žánry i koníčky – vybírá si podle aktuální nálady, ale není náladová. Většinou ji potkáte vysmátou, protože ví, že s úsměvem jde všechno snáz. Má ráda výzvy, spontánní nápady a být sama sebou. 

Nejraději ze všeho blázní se svými dětmi, energii dobíjí v přírodě - procházkami, během, jízdou na kole nebo turistikou. Miluje tanec, který je pro ni radostí i sebevyjádřením v jednom.