Nejnovější eventy

Leadership development programy - Praha

Leadership development programy - Praha

INSPIROFEST - Lídři formují organizace, my formujeme lídry. Od rozvoje manažerských dovedností teamlídrů, přes střední management až po facilitaci top management programů. Hravě, inovativně, s měřitelným dopadem. Opět se můžete těšit na hosty a jejich praktické ukázky programů.

MASTERMIND pre obchodníkov

MASTERMIND pre obchodníkov

MASTERMIND - MASTERMIND je pre vás, ak klasické školenie už máte za sebou a chýbajú Vám možnosti zdieľania skúseností a rozvoj z praxe. Ak si nenecháte ujsť príležitosť podeliť sa o aktuálne témy so skúsenými ľuďmi na rovnakej úrovni z iných firiem, pomôžeme vám rozlúsknuť vaše pracovné problémy a výzvy. V rámci našich stretnutí nájdeme praktické riešenie, ktoré okamžite budete vedieť použiť.

Varenie s humancraftom - Bratislava

Varenie s humancraftom - Bratislava

NETWORKING - Připojte se k nám na networkingové odpoledne plné dobrého jídla a pití a využijte příležitosti setkat se s kolegy z oboru vzdělávání. Proč právě na kurzu vaření? Protože sestavit správný rozvojový plán, je jako sestavit správný recept. Vše musí být v dokonalé souhře, aby výsledek byl perfektní.

Události

Inspirofest - Proč (ne)jsou po tréninku jako vyměnění?

Inspirofest - Proč (ne)jsou po tréninku jako vyměnění?

První poprázdninový Inspirofest jsme věnovali vzdělávání. Společně jsem diskutovali, jak můžeme podpořit to, aby změna po tréninku byla opravdu zřetelná.

Talkshow - Jak spolupracuje HR a obchod v LASVITU

Talkshow - Jak spolupracuje HR a obchod v LASVITU

Máme pro Vás připravený videozáznam dalšího dílu leadership Talkshow. Věnovali jsme se tomu, jakým způsobem spolupracuje oddělení HR a obchodní tým ve společnosti LASVIT. LASVIT je úspěšná česká designerská a sklářská společnost se sídlem nejen v ČR, ale také v Hongkongu. Poslechněte si, co nám tentokrát hosté prozradili a čím Vás mohou také inspirovat.

SalesQuest

SalesQuest

Máme za sebou prvé z celkovo troch online stretnutí profesionálov zo sveta businessu. Hlavnou témou bolo, akým spôsobom môžeme pozitívne rozvíjať nastavenie mysle obchodníkov, pre ktorých súčasná situácia je často diametrálne odlišná od osobných porád, na ktoré boli zvyknutí. Ako vyzerá svet obchodu po roku plnom zmien a ako prebieha transformácia B2B a B2C do online sveta?

Talkshow na téma Future Ready Leaders

Talkshow na téma Future Ready Leaders

Podívejte se na další díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální téma hybridní doby v souvislosti s leadershipem. Tentokrát jsme zjistili, jak se s touto výzvou poprali přímo ve Vodafonu a jakým reskillingem prošla jejich manažerská populace a jaké jsou jejich plány do budoucna.

Tréninky

Inspirace

Knihovna

Nenechte si ujít naše akce

Inspirofesty
naživo

Pravidelné setkání aneb dál, co je to vlastně inspirofest a proč to sledovat.

Talkshow
Davida Fojtíka

Zajímaví hosté z různých oborů  a pak dál, co je to vlastně talkshow zač...

Zajímavé
podcasty

Popis tohoto typu události, proč se na něj zaregistrovat, co mi to opravdu přinese.