Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Naše Akce

Rádi se s vámi setkáváme a představujeme naše trenéry a značku humancraft. Nabízíme vám inspiraci novými trendy ve vzdělávání i možnost vyzkoušet si naše produkty na vlastní kůži a prozkoumat je do detailu.

A samozřejmě - cílem setkání je poznat se navzájem. Víte například, že netrénujeme jenom top manažery, ale i mistry ve fabrikách a zaměstnance výrobních závodů?

Nejbližší akceMasterMind pro obchodníky
leden 2022

talkshow
Role leadera při určování strategie v O2
26. leden 2022

videozáznam z našich online akcí

Talkshow

Jak se vaří rozvoj v Prazdroji

hosté: Jarek Kotal (Head of Learning and Development CZ&SK) a Ivana Pavlíčková (Head of Talent Management CZ&SK) ze společnost Plzeňský Prazdroj
24.11.2021

Plzeňský Prazdroj je značka, kterou asi netřeba představovat. Podívejte se na to, jakým způsobem „vaří“ interní vzdělávání a rozvoj tak, aby se udrželi na světové špičce. Jak je L&D v Prazdroji organizováno a jak jejich aktivity podporují byznys? Jak vybírají a rozvíjejí své talenty?

Firemní kultura ve výrobě

hosté: Kateřina Kupcová (HR Manager) a Jan Beneš (Operation Director) ze společnosti Edgewell Personal Care
29.9.2021

S ředitelem závodu Janem Benešem a HR manažerkou Kateřinou Kupcovou se David bavil především o budování firemní kultury ve výrobě. Zjistili jsme, jakým způsobem začleňují novou firemní kulturu do pracovního života zaměstnanců. Jaké vychytávky si pro připravili pro operátory a shiftleadery. Podívejte se na záznam dalšího zajímavého dílu Talkshow.

I am healthy

hosté: Jan Soóky (HR Manager CZ, SK, HU and Coach) a Bojan Stoevski (Market Manager CZ) ze společnosti Imperial Brands
28.4.2021

V nejnovějším díle Leadership Talkshow diskutovat David Fojtík téma wellbeing programů. V poslední době nás statistiky utvrzují v tom, že mentální zdraví zaměstnanců je dlouhodobě na sestupu. Naši klienti na to reagují různě koncipovanými wellbeing programy a s jedním takovým Vám seznámili naši hosté. Podívejte se na záznam.

Vzdělávání a rozvoj v SAZCE
 

hosté: Kateřina Lukášová (HR ředitelka) a Jan Horyna (Ředitel divize iGaming & Interim CTO)
25.10.2021


Jak motivují zaměstnance zpět k návratu do práce po COVIDu v 𝗦𝗔𝗭𝗖𝗘? Jak u nich probíhá vzdělávání a rozvoj? Nejen o těchto tématech se bavil David Fojtík s hosty Kateřinou Lukášovou (HR ředitelka) a Janem Horynou (Ředitel divize iGaming&Interim CTO).
 

Online onboarding

hosté: Michal Klaus (CEO) a Eva Horká (HR Manager) ze společnosti Ataccama
31.3.2021

V naší pravidelné Talkshow jsme se tentokrát věnovali tématu, který aktuálně řeší většina společností, které nabírají nové zaměstance. Důvodem online onboardingu nemusí být nutně lockdown, ale také situace, kdy máte otevřeny desítky pozic na několika kontintentech. Přesně tak tomu je v IT společnosti Ataccama. 

Firemní kultura

hosté: Ladislav Veselý (CEO) a Martina Chloupková (HR Manager) ze společnosti Slevomat
24.02.2021

V dalším dílu naší leadership Talkshow jsme se podívali pod pokličku Slevomatu. Jakou roli hraje firemní kultura v jejich fungování? Jak se změnila poté, co se změnilo vedení? Proč má CEO společnosti na LinkedIn popis „Učím se @ Slevomat“? Jakou roli hraje učení ve firemní strategii?

To vše a i trochu pikantností ze života ve Slevomatu nám prozradili naši hosté Ladislav Veselý (CEO) a Martina Chloupková (HR manager). Podívat se můžete jak na videozáznam, tak na vizuální záznam, který v průběhu Talkshow vytvořila naše kolegyně Bea.

Inspirofest

Vzdělávání nevzdělavatelných

host: Svatava Dohnalová (Group Senior L&D Specialist
ve společnosti Fortuna Entertainment Group)
10.11.2021

Tentokrát jsem společně diskutovali o vzdělávání těch, kteří jsou vůči klasickému firemnímu vzdělávání „imunní“ nebo pro ně klasické školení není vhodné. Nechyběl zajímavý host, sdílení inspirace při práci ve skupinkách. Podívejte se na záznam z nejnovějšího Inspirofestu.

Proč ne(jsou) jako vyměnění?

hosté: Kateřina Štědroňská (Business Partner - Talent Management, JATO Dynamicks)
15.9.2021

Nestihli jste se k nám připojit na poslední 𝗜𝗻𝘀𝗽𝗶𝗿𝗼𝗳𝗲𝘀𝘁? Pusťte si záznam! Velmi zajímavá je část prezentace z našich pracovních skupin. Společně jsme vytvořili návod, jak připravit lidi na skutečnou změnu návyků PŘED, PŘI, PO nebo MEZI tréninky. Náš host - Kateřina Štědroňská nám prozradila, jaké postupy jí pomohly, aby dopad ze školení byl opravdu hmatatelný. Děkujeme za praktické příklady z probíhající leadership akademie v JATO Dynamics . 

Návrat do prácehosté: Petra Marziny (Head of HR ANECT a.s.) a Stanislav Antoš (Group HR Director P3 Logistic parks
20.10.2021

Otázkou, jak dostat lidi z pohodlí domova zpět do kanceláří, se zabývá většina firem, která nepřistoupila na full remote režim. Pojďte se společně podívat na záznam z nejnovějšího Inspirofestu, kde jsem se tomuto tématu věnovali.
 

Jak udělat online meeting zábavný pro sebe i ostatní

hosté: Jiří Plátek (Workplace Design Specialist AV MEDIA SYSTEMS) a Matěj Valvoda (Senior Trainer Vodafone)
23.4.2021

Náš Inspirofest je vždy plný interaktivity, společné práce ve skupinkách, sdílení zkušeností a inspirace. Abyste se mohli inspirovat a třeba se k nám příště i připojit, připravili jsme pro Vás záznam ze závěrečné části Inspirofestu. Naši hosté sdíleli zkušenosti, jak to funguje s jejich týmem a v jejich společnostech. Připojte se k nám příště i Vy.

 

Podcast: Sales Café s Janou

Těšit se můžete na krátké, svižné, inspirativní rozhovory s lidmi, kteří mají se světěm businessu bohaté zkušenosti a nebojí se o ně s Vámi podělit. Každé dva týdny pro vás bude k poslechu 30 minut užitečných rad, praktických nápadů a inspirací.
Hostem podcastové premiéry je Olin Novák, novopečený CEO Rohlik.cz.

Rozhovor na tělo s Olinem vedla naše trenérka a konzultantka Jana Křížková. V podcastu se například dozvíte:
- Jaké největší výzvy aktuálně Olina na této pozici čekají
- Jak to vidí s expanzi e-commerce businessu a Rohliku.cz
- Zda mají v Rohlik.cz kde brát inspiraci
- Jeho tipy pro dodavatele, jak se dobře připravit na jednání s Rohlik.cz

V tomto díle jsem se bavila s Martinou Brixí, HR Alza.cz, třeba o tom, jaké speciální obchodnické kompetence v Alze vyžadují.

Jak vypadá jejich přijímací proces i to jak potom dále pracují se svými obchodníky, aby je motivovali k výkonu. Prima bylo slyšet, že Alza i neúspěšným zájemcům o práci o nich, vždy odpoví a poskytne jim konkrétní zpětnou vazbu, na čem by mohli zájemci zapracovat.

 

SalesQuest

SalesQuest - Jak na dálku posilovat vztah a důvěru se zákazníky

hosté: Miloš Myšička (Head of KAM & Regional sales
 LMC) a Petr Havlíček (Regional Premium Spirit Director
Coca Cola Hellenic)
28.6.2021

V tomto díle jsme se zaměřili na způsob rozvoje a posilování vztahu se zákazníky na dálku. Své zkušenosti nám otevřeně nasdíleli naši hosté Miloš Myšička a Petr Havlicek, kterým ještě jednou děkujeme, že přijali naše pozvání. Pusťte si SalesQuest třeba do sluchátek a dozvíte se, jaké výzvy překonali naši hosté nebo co je důležité pro funkční virtuální sales meeting.

SalesQuest - Jak pozitivně rozvíjet nastavení mysli obchodníků

hosté: Michal Kos (General Manager ve společnosti KAO Corporation) a Rosťa Brzobohatý (CEO ve společnosti Tierra Verde)
30.4.2021

Jak nyní vypadá jejich business a jakým novým výzvám musí čelit? Jak se vypořádávají s tím, že luxusní kadeřnictví, klíčoví obchodní partneři KAO, jsou zavřená? Či jak nyní vypadá zájem spotřebitelů o ekologické produkty nebo to byl jen boom v době ekonomického blahobytu? Už Nietszche prohlásil, co vás nezabije, to vás posílí. Platí to i tady? Poslechněte si rozhovor s hosty.
 

SalesQuest - Jak vést, vzdělávat a rozvíjet obchodní tým na dálku

hosté: Petr Černý (Ředitel obchodu a marketingu ve společnosti Bohemia Sekt) a Michal Brzobohatý (Sales Director ve společnosti British American Tobacco)
28.5.2021

Zblízka jsme se podívali na nové kompetence vyžadované od našich obchodních týmů a jak je v jejich rozvoji můžeme podpořit. Aktuálně jsou často skloňované jako zcela nutné digitální dovednosti, vysoká míra emoční inteligence a schopnost budovat vztahy s obchodními partnery na dálku. Je tomu tak? To si poslechněte se záznamu z diskuze s hosty.