Nejnovější eventy

Jak uspět s rozvojovým programem napříč Evropou!

Jak uspět s rozvojovým programem napříč Evropou!

INSPIROFEST - Připravit úspěšný rozvojový program, který proškolí zaměstnance poboček po celé Evropě, bude mít výsledky a navíc bude všechny bavit? Je to výzva, ale výzvy máme rádi a tak jsme v loňském roce připravili a odškolili program, ve kterém se společně rozvíjeli účastníci z různých částí Evropy.

Události

Inspirofest - Proč (ne)jsou po tréninku jako vyměnění?

Inspirofest - Proč (ne)jsou po tréninku jako vyměnění?

První poprázdninový Inspirofest jsme věnovali vzdělávání. Společně jsem diskutovali, jak můžeme podpořit to, aby změna po tréninku byla opravdu zřetelná.

Talkshow - Jak spolupracuje HR a obchod v LASVITU

Talkshow - Jak spolupracuje HR a obchod v LASVITU

Máme pro Vás připravený videozáznam dalšího dílu leadership Talkshow. Věnovali jsme se tomu, jakým způsobem spolupracuje oddělení HR a obchodní tým ve společnosti LASVIT. LASVIT je úspěšná česká designerská a sklářská společnost se sídlem nejen v ČR, ale také v Hongkongu. Poslechněte si, co nám tentokrát hosté prozradili a čím Vás mohou také inspirovat.

SalesQuest

SalesQuest

Máme za sebou prvé z celkovo troch online stretnutí profesionálov zo sveta businessu. Hlavnou témou bolo, akým spôsobom môžeme pozitívne rozvíjať nastavenie mysle obchodníkov, pre ktorých súčasná situácia je často diametrálne odlišná od osobných porád, na ktoré boli zvyknutí. Ako vyzerá svet obchodu po roku plnom zmien a ako prebieha transformácia B2B a B2C do online sveta?

Talkshow na téma Future Ready Leaders

Talkshow na téma Future Ready Leaders

Podívejte se na další díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální téma hybridní doby v souvislosti s leadershipem. Tentokrát jsme zjistili, jak se s touto výzvou poprali přímo ve Vodafonu a jakým reskillingem prošla jejich manažerská populace a jaké jsou jejich plány do budoucna.

Tréninky

Inspirace

Knihovna

Nenechte si ujít naše akce

Inspirofesty
naživo

Pravidelné setkání nadšenců v oblastni rozvoje. Zajímavé ukázky rozvojových programů, praktické tipy a zkušnosti od našich klientů. Co se povedlo, ale i fuck upy. Přijďte na příští setkání i Vy. 

Talkshow
Davida Fojtíka

Podívejte se, jaké zajímaví hosté z HR a byznysu nasdíleli inspirativní příběhy. Inspirujte se od úspěšných firem.

 

Podcast Sales Café s Janou

30 min těch nejzajímavějších informací nejen pro salesáky. Otázky na tělo, inspirace a praktické tipy pro Váš byznys. Jak na to jdou ti nejúspěšnější ze salesu?