Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Naše Akce

Rádi se s vámi setkáváme a představujeme naše trenéry a značku humancraft. Nabízíme vám inspiraci novými trendy ve vzdělávání i možnost vyzkoušet si naše produkty na vlastní kůži a prozkoumat je do detailu.

A samozřejmě - cílem setkání je poznat se navzájem. Víte například, že netrénujeme jenom top manažery, ale i mistry ve fabrikách a zaměstnance výrobních závodů?

Nejbližší akce


Talkshow
Firemní kultura ve výrobě
29. září

trénink
Vizualizace & skečnouting
19. leden 2022

trénink
Learning Systems Akademie
4. října

videozáznam z našich online akcí

Talkshow

Talkshow - I am healthy

hosté: Jan Soóky (HR Manager CZ, SK, HU and Coach) a Bojan Stoevski (Market Manager CZ) ze společnosti Imperial Brands
28.4.2021

V nejnovějším díle Leadership Talkshow diskutovat David Fojtík téma wellbeing programů. V poslední době nás statistiky utvrzují v tom, že mentální zdraví zaměstnanců je dlouhodobě na sestupu. Naši klienti na to reagují různě koncipovanými wellbeing programy a s jedním takovým Vám seznámili naši hosté. Podívejte se na záznam.

Talkshow - Online onboarding

hosté: Michal Klaus (CEO) a Eva Horká (HR Manager) ze společnosti Ataccama
31.3.2021

V naší pravidelné Talkshow jsme se tentokrát věnovali tématu, který aktuálně řeší většina společností, které nabírají nové zaměstance. Důvodem online onboardingu nemusí být nutně lockdown, ale také situace, kdy máte otevřeny desítky pozic na několika kontintentech. Přesně tak tomu je v IT společnosti Ataccama. 

Talkshow - Firemní kultura

hosté: Ladislav Veselý (CEO) a Martina Chloupková (HR Manager) ze společnosti Slevomat
24.02.2021

V dalším dílu naší leadership Talkshow jsme se podívali pod pokličku Slevomatu. Jakou roli hraje firemní kultura v jejich fungování? Jak se změnila poté, co se změnilo vedení? Proč má CEO společnosti na LinkedIn popis „Učím se @ Slevomat“? Jakou roli hraje učení ve firemní strategii?

To vše a i trochu pikantností ze života ve Slevomatu nám prozradili naši hosté Ladislav Veselý (CEO) a Martina Chloupková (HR manager). Podívat se můžete jak na videozáznam, tak na vizuální záznam, který v průběhu Talkshow vytvořila naše kolegyně Bea.

Inspirofest

Inspirofest - Jak udělat online meeting zábavný pro sebe i ostatní

hosté: Jiří Plátek (Workplace Design Specialist AV MEDIA SYSTEMS) a Matěj Valvoda (Senior Trainer Vodafone)
23.4.2021

Náš Inspirofest je vždy plný interaktivity, společné práce ve skupinkách, sdílení zkušeností a inspirace. Abyste se mohli inspirovat a třeba se k nám příště i připojit, připravili jsme pro Vás záznam ze závěrečné části Inspirofestu. Naši hosté sdíleli zkušenosti, jak to funguje s jejich týmem a v jejich společnostech. Připojte se k nám příště i Vy.

SalesQuest

SalesQuest - Jak na dálku posilovat vztah a důvěru se zákazníky

hosté: Miloš Myšička (Head of KAM & Regional sales
 LMC) a Petr Havlíček (Regional Premium Spirit Director
Coca Cola Hellenic)
28.6.2021

V tomto díle jsme se zaměřili na způsob rozvoje a posilování vztahu se zákazníky na dálku. Své zkušenosti nám otevřeně nasdíleli naši hosté Miloš Myšička a Petr Havlicek, kterým ještě jednou děkujeme, že přijali naše pozvání. Pusťte si SalesQuest třeba do sluchátek a dozvíte se, jaké výzvy překonali naši hosté nebo co je důležité pro funkční virtuální sales meeting.

SalesQuest - Jak pozitivně rozvíjet nastavení mysli obchodníků

hosté: Michal Kos (General Manager ve společnosti KAO Corporation) a Rosťa Brzobohatý (CEO ve společnosti Tierra Verde)
30.4.2021

Jak nyní vypadá jejich business a jakým novým výzvám musí čelit? Jak se vypořádávají s tím, že luxusní kadeřnictví, klíčoví obchodní partneři KAO, jsou zavřená? Či jak nyní vypadá zájem spotřebitelů o ekologické produkty nebo to byl jen boom v době ekonomického blahobytu? Už Nietszche prohlásil, co vás nezabije, to vás posílí. Platí to i tady? Poslechněte si rozhovor s hosty.
 

SalesQuest - Jak vést, vzdělávat a rozvíjet obchodní tým na dálku

hosté: Petr Černý (Ředitel obchodu a marketingu ve společnosti Bohemia Sekt) a Michal Brzobohatý (Sales Director ve společnosti British American Tobacco)
28.5.2021

Zblízka jsme se podívali na nové kompetence vyžadované od našich obchodních týmů a jak je v jejich rozvoji můžeme podpořit. Aktuálně jsou často skloňované jako zcela nutné digitální dovednosti, vysoká míra emoční inteligence a schopnost budovat vztahy s obchodními partnery na dálku. Je tomu tak? To si poslechněte se záznamu z diskuze s hosty.