Milan Žák

Trenér, facilitátor a konzultant (CZ, ENG)

Něco pracovního

Milan se hodně naučil v P&G, kde prošel od pozice obchodního zástupce, přes rozvoj svého obchodního týmu až po nejvyšší post obchodního ředitele. Má rád změny, takže korporátní prostředí amerického giganta vyměnil za rodinnou francouzskou firmu, pro kterou v Čechách vedl nejprve sýrárnu v Sedlčanech (Lučina) a postupně všechny její pobočky (Král Sýrů, Pribináček, Apetito). Jak Milan říká, byla to asi jeho nejoblíbenější práce - krásné značky, skvělí kolegové a továrny v nejkrásnějších místech Čech. K sýru patří víno a tak se společníkem postavil a vlastnil asi 10let vinařství v nádherném Mikulově. Od prodeje rychloobrátkového zboží a potravin posléze přešel do sektoru služeb, kde se věnuje pomoci klientům v prodeji realit a firem.

Věří, že lidi se rádi učí, když se jim ukáže, proč jim to pomůže ... a že v každém z nás je kus anebo aspoň kousek zvídavého dítěte.

Něco osobního

Když se Milan potřebuje odreagovat, tak jde nejradši na kolo nebo si zaběhat, vypnout, mlčet ... spotit se a koukat do přírody. Snaží se každý rok vyrazit někam, kde ještě nebyl a pokud jsou tam hory a moře, tak je to nirvána.