Vendula Hořčičková

Trenér (CZ, ENG)

Něco pracovního

Vendula do humancraftu přišla z gastronomické firmy, kde se jako interní HR věnovala například rozvoji a vzdělávání lidí. Zajímá ji především týmová efektivní komunikace, soudržnost, zpětná vazba a řešení konfliktů. Má jednoduše ráda lidi a těší ji, když je může rozvíjet a posouvat. Charakteristické je pro ni balancování více projektů. Ať už to byla v minulosti kariéra orientační běžkyně společně s prací v HR, nebo v současnosti trénování v Humancraftu a sportovní psychologie. Záleží jí na tom, aby ve své práci viděla smysl a přínos pro klienty. Pracuje s nadšením a vášní tak, jak ji to naučil sport. 

Něco osobního

Vendula miluje pohyb všeho druhu, nejlépe venku v přírodě. Vyrostla na všeobecném základu od kola po lyže, její srdce si ale časem naplno získal orientační běh. V reprezentačním dresu strávila přes patnáct let a i teď ji potkáte o víkendu nejčastěji s kamarády na závodech. Orienťák je zkrátka životní styl a vypěstoval v ní lásku a respekt k přírodě i k lidem. Naučil ji taky, že nic není hned a trpělivá práce vede ke stanoveným cílům. 

S orienťákem zřejmě souvisí i její obliba skandinávských zemí. Učí se švédsky, odpočívá v přírodě a nejraději má podzim. S radostí se pouští i do objevování jiných míst, chutí a lidských příběhů při cestování všude možně. Seznam nevede, na zemi je spousta krásných míst, a tak čeká, které ji cvrnkne do nosu.