Craft Day

Dvakrát do roka pořádáme Craft Day – jinými slovy teambuilding, kde se jako celá firma sejdeme, navzájem se inspirujeme, sdílíme naše poznatky z praxe, učíme se od sebe a v neposlední řadě nás tyto akce drží pohromadě. Tentokrát jsme vyjeli na Chef Parade statek do Sukorad.

HUMAN

Věříme v to, že týmový duch a držení se firemních hodnot je klíčem k úspěchu. A proto se my držíme těch našich.

Jak to děláme a jak náš Craft Day probíhal?

U klientů se často setkáváme s problémem, že je komunikace v týmu neefektivní, že zaměstnanci nevědí, jak spolu mají pracovat nebo jak najít řešení, které vyhovuje všem. Tomu se u nás snažíme zamezit a proto jsou Craft Days zaměřené hlavně na sblížení našeho týmu.

Práce z každého je úplně jiná a společně dohromady skládáme školení. Výsledek, který proběhne před klienty, by se bez podpory z officu nedalo uskutečnit, a bez trenérů tuplem ne. Naše práce se prolíná a je pro nás důležité, abychom zvládli fungovat jako tým. Tentokrát touto stmelovací hrou byla soutěž na rozpoznávání chutí a vůní a zašlehali jsme si i bílky.

CRAFT

Všichni jsme lidé, kteří dělají čas od času chyby. Proto je součástí naší agendy „Best practice and F˙ck up Sharing".

  • Co se nám povedlo a co zas tolik ne?
  • Poučili jsme se z chyb? Jak to udělat, aby se to příště neopakovalo?
  • Jak pokračovat v tom, aby se nám nejúspěšnější momenty opakovaly i během dalších školení a účastníci odcházeli nadšení?

Soustředíme se na to, abychom řemeslo dělali jak nejlíp umíme. Tentokrát jsme si pozvali našeho klienta – Mikyho Škodu z Red Button EDU, který s námi sdílel inspirativní přednášku, jejíž hlavní téma bylo technologie a náš život – ulehčují nám život nebo ho naopak komplikují? Co je to hodnota? Co je pro vás poctivá práce?

Miky nám během prezentace pokládal spoustu otázek k zamyšlení, které v nás vyvolali spoustu pocitů, myšlenek a diskuzi. Domů jsme odcházeli s červíkem v hlavě.

FUTURE

Svět se stále posouvá kupředu a nechceme, aby nám ujel vlak. Část programu proto věnujeme IT okénku a práci v době AI – sdílíme si navzájem vychytávky, které nám mohou ulehčit práci
a tím pádem mít čas na rozvoj našich dalších kvalit.

Věděli jste, ze si v ChatGPT můžete ukládat boty, do kterých si už předuložíte informace např. o vaší značce nebo si nahrajete potřebné přílohy? A pak už stačí bota opakovaně používat bez nutnosti zadávání těchto dat stále dokola. 

Už teď se těšíme na další společnou akci! Řemeslu ZDAR!

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503