Inspiration Day - jsme tým nebo olympijská výprava?

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Inspiration Day - jsou témata, na která v běžném hektickém pracovním procesu není čas a přesto je důležité o nich mluvit. Inspiration Day byl přesně ten den, kdy jsme měli prostor společně probrat, co nám v našem týmu nevyhovuje a vyřešit to.  Žádná "šuškanda".  Trápí tě něco? Řekni to, ať to můžeme změnit. Tým a to jak uvnitř firmy fungujeme. Na tom nám záleží a o tom byl Inspiration Day.

Večer před Inspiration Day jsme se setkali v místě, kde se za normálních okolností konají tábory a dětké školy v přírodě. Upřímně - Většina z nás tu vystoupila více či méně ze své komfortní zóny. Spaní na palandách a k snídani nás nečekalo kapučíno s krémovou pěnou a nekonečné švédské stoly, ALE ta atmosféra, usměvavý personál a náš tým. Bylo to jiné. Bylo to nezapomenutelné. :-)

Večer před Inspiration Day jsme diskutovali s naším inspirativním hostem Pavlem Pumprlou. Byl ještě inspirativnější, než jsme čekali. Že je super basketbalista asi většina z nás alespoň tušila, ale věděli jste, že vystudoval i prestižní VŠ v Americe? Jak to zvládl, co byl jeho hnací motor, kde bral motivaci a co je pro něj v životě důležité....Pavle, velké díky, že sis na nás našel prostor. Skvělé příběhy o ne/fungování v týmu. Navíc asi nikdo z nás nezapomene historku s háčkováním a hlášku "You're fu***g knitting!". :-)

Nezapomeňte sledovat i naše eventy připravované pro vás:

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503