Inspirofest - Proč (ne)jsou po tréninku jako vyměnění?

INSPIROFEST

Přemýšlíte, jaké změny ve Vašem týmu, u kolegů nebo zaměstnanců nastaly? Možná se ptáte: "Proč (ne)jsou jako vyměnění?". Nejen toto téma jsme společně diskutovali na našem Inspirofestu. 

Inspirofestem nás tentokrát provedli naši zkušení trenéři Petr Moravec a  Janko Dubnička. Pracovali jsme v naší oblíbené online nástěnce MIRO. Sdíleli jsme nápady, zkušenosti a inspirovali jsme se navzájem. 

Neměli jste možnost se k nám připojit online? Nevadí, na celý Inspirofest, včetně prezentace výstupů našich pracovních skupin, si můžete poslechnout ve chvíli, kdy se Vám to bude hodit. Budeme rádi, když se k nám připojíte příště i Vy, protože práce a sdílení zkušeností ve skupinkách je vždy jedna z nejlepších částí Inspirofestu. 

Nechcete propást další zprávy od nás? Nechte nám na sebe kontakt a dáme vám vědět.

U nás je váš e-mail v bezpečí. Přečtěte si
Podmínky zpracování osobních údajů.


Jak je naším dobrým zvykem, Inspirofest je vždy plný společného sdílení našich zkušeností. Na čem jste tedy pracovali tentokrát? Společně jsme připravili ty nejlepší typy, které účastníkům tréninků pomohou co nejlépe využít získané znalosti ve své práci. Účast na samotném tréninku totiž většinou nestačí. Aby výsledek byl co nejlepší, je potřeba práce PŘED, V PRŮBĚHU, ale i PO tréninku. Co nejlépe funguje? Podívate se na výstupy z pracovních skupin:

JAK MŮŽEME ZALOŽIT NA SKUTEČNOU ZMĚNU NÁVYKŮ LIDÍ JEŠTĚ PŘED TRÉNINKEM:

JAK MŮŽEME PŘISPĚT KE SKUTEČNÉ ZMĚNĚ NÁVYKŮ LIDÍ PŘI TRÉNINKU:

JAK MŮŽEME PŘISPĚT KE SKUTEČNÉ ZMĚNĚ NÁVYKŮ LIDÍ PO NEBO MEZI TRÉNINKY:


Měli jsme to štěstí, že to nejdůležitější z celého Inspirofestu pro nás zaznamenala kolegyně a guru myšlenkových map Martina Baierová. Martina poslední týdny stále častěji vyměňuje své milované pastelky za tablet a musíme říct, že je to naprosto dokonalé. Co myslíte? Máte chuť zjistit, jak bychom mohli využít vizualizaci důležitých workshopů nebo meetingů i ve Vaší společnosti? Podívejte se sem.

Poslední část Inspirofestu probíhal rozhovor s naším hostem Kateřinu Štědroňskou (Talent Manager ve společnosti JATO Dynamics). Samotný rozhovor si můžete poslednout zde:

Co Vy? Přidáte se k nám příště také? Sledujte náš web nebo LinkedIn, ať Vám neuniknou žádné aktuální informace. Těšíme se na příští setkání!