Jak zapojit do tréninku nové brýle na rozšířenou realitu od Apple?

Má pravdu Tim Cook se svým přesvědčením, že budoucnost technologií je v AR brýlích? Nebo jsou pravdivé zvěsti o jeho vývojářích, kteří nechtěli za nic na světě pustit na trh nehotový produkt s krátkou výdrží baterky a nedostatkem aplikací?

To ještě nevíme, ale moc se nám ty možnosti líbí, tak se to chystáme s Vámi zjistit. Už na podzim chystáme se skupinkou našich ambasadorů a nejbližších spolupracovníků humancraftu prozkoumat nové možnosti, jak doplnit a obohatit naše programy.

Představte si interaktivní případovou studii řešenou v týmech se zadáním pro každý tým v brýlích. Představte si možnost zpřítomnit v rámci roleplay různé postavy jako sparing partnery a zároveň vnímat reakce ostatních účastníků v tréninku s jejich přirozenou mimikou. Představte si trackování skóre. Představte si možnost dostat okamžitý feedback v reálném čase. 😊 A představte si konečně meeting, trénink a workshop bez daťáků. Ta představa se nám líbí.

Cílem našeho podzimního hackathonu bude prozkoumat reálné praktické využití nových technologií na Near Future of Learning a další obohacení našich programů pro vás o novinky.

Co děláme už nyní v oblasti nových technologií?

V tuto chvíli Vašim lidem rádi půjčíme VR headsety v návaznosti na některé tréninky pro praktické procvičování daných dovedností doma nebo v práci.

V rámci tréninku osobní efektivity s účastníky hledáme, v jakých situacích nám mohou efektivně pomoci nástroje AI. S mezinárodním partnerem ladíme spuštění nové 90 minutové týmové VR simulace, kterou obohatíme náš leadership program.

O novinkách vzešlých z hackathonu se budete mít možnost přesvědčit na vlastní kůži, moc se na to těšíme.

Autor článku: 

Petr Moravec - Partner & Innovation Lead

petr.moravec@humancraft.cz