Leadership development programy

Lídři formují organizace, my formujeme lídry. Na nejnovějším Inspirofestu, který opět proběhl naživo v pražském Karlíně, jsme představili 3 konkrétní typy leadership programů. Naši klienti nasdíleli, co předcházelo tomu, než jsme se do realizace pustili. Proč celý program zafungoval a proč tento trénink byl právě v jejich firmě tak důležitý.

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

V průběhu Inspirofestu jsme našim účastníkům pokládali otázky na téma rozvoje. Podívejte se na výsledky:

Otázky z publika na našeho hosta Stanislavu Mátlovou, na které jsme nestihli odpovědět:

1) Byl program povinný pro všechny manažery?
Ano.

2) Jak dlouho trval jeden běh programu pro 1 skupinu?
Každá skupina absolvovala 4 dny skoleni (rozestup mezi jednotlivými skolenimi byl 3 až 5 tydnu) + Spirit talks (ucast na nich, ale nebyla povinna)

3. Jak jste dosáhli toho, že manažeři byli v programu angažovaní a ochotní přenášet výstupy dál do svých týmů?
Díky pravidelnému mereni v ramci tzv. Pulse Surveys (celofiremni pruzkum zasilany na všechny zamestnance), které jsme delali kazde dva mesice, jsme videli vyvoj a spokojenost v jednotlivých tymech. Oblasti, ve kterých bylo skore nižší jsme nasledne resili primo s manazerem – diskuze, kde je problém, co nefunguje, co mu chybi atd. a jak skore vylepsit. Takto jsme si mohli ověřit, zda pouzivaji napr. tymove kontrakty a další nastroje, které dostali k dispozici v ramci skoleni. Jako follow up po absolvovani 4 povinnych skolicich dnu si mohli manazeri rict o tzv. intact sessions, kde mohli jit vice do hloubky uz spolecne s jejich tymem a zamerit se na vypracovani týmového kontraktu s pomoci facilitátora (HRBP a interni treneri).

4. Jak casto probíhají Spirit talks nyní?
Spirit talks jsme po skonceni tohoto programu delali na kvartalni baze, ted (poslední rok a pul) je to 2x rocne a vždy se zamerujeme na nejake strategicky dulezite téma.


Děkujeme všem, kteří jste se k nám připojili. Sešlo se nás tentokrát 70. Děkujeme také našim hostům, že nám pomáhají sdílet know-how a inspiraci. Těšíme se na příště.

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503