Rozvoj - Prakticky - Akčně.

Po dvou úspěšných loňských bězích humancraft rozjíždí letos další kolo Action Learningu. Skupina 5-6 lidí z různých firem (v našem případě členové top management týmů) pod vedením facilitátora Martina Málka, nahlíží pod pokličku pracovních problémů a příležitostí a hledá originální a praktické řešení, přičemž se vzájemně obohacuje a učí. Pokud se chcete rozvíjet a klasický trénink pro vás není, je tu pro vás humancraft Action Learning.

Zajímají vás podrobnosti o programu?

Ne, nebudeme vás učit bojová umění. Jen se jimi budeme inspirovat. Když se totiž učíte bojová umění, nemůžete jen filozofovat. Buď se hned prakticky zlepšujete nebo dostanete do nosu.

ACTION LEARNING je proces, který zahrnuje malou skupinu pracující na skutečných problémech, akční kroky a učení se jako jednotlivec i jako tým. Pomáhá rozvíjet kreativní, flexibilní a úspěšné strategie pro naléhavé problémy.

ACTION LEARNING je pro vás, pokud vám chybí příležitosti k praktickému rozvoji a klasický trénink už pro vás není. Pokud vám chybí možnost sdílení aktuálních témat s fajn lidmi na stejné úrovni v jiných firmách. Pomůžeme vám řešit vaše pracovní problémy a výzvy. Koncentrovaně, s hlubším porozuměním a praktickým řešením, které okamžitě využijete v praxi.

Nechcete propást další zprávy od nás? Nechte nám na sebe kontakt a dáme vám vědět.

U nás je váš e-mail v bezpečí. Přečtěte si
Podmínky zpracování osobních údajů.


Předběžná registrace

U nás je váš e-mail v bezpečí. Přečtěte si Podmínky zpracování osobních údajů.