MASTERMIND pro L&D

začátek 28.3.2023
15:00 hod

Praha - fyzicky

MASTERMIND je proces, který zahrnuje malou skupinu pracující na reálných tématech a skutečných problémech. Je pro vás, pokud vám chybí příležitosti k praktickému rozvoji a klasický trénink už pro vás není. Pokud vám chybí možnost sdílení aktuálních témat s fajn lidmi na stejné úrovni v jiných firmách.

Pomůžeme vám řešit vaše pracovní problémy a výzvy. Koncentrovaně, s hlubším porozuměním a praktickým řešením, které okamžitě využijete v praxi.

ROZVOJ!

PRAKTICKY!

AKČNĚ!

Pro koho je mastarmind určena?

Setkávat se budou HR lidé, kteří mají ve své agendě také Learning & Development. Jestliže jste L&D manažeři a seniorní specialisté, je tato skupina přímo pro Vás.

Struktura programu

Kick-off setkání  

          2 hodiny - zdarma

  • Představení konceptu a průběhu MasterMind

  • Představení účastníků a budování důvěry

  • Rozhodnutí se zúčastnit a uhradit poplatek, domluva na termínech

Řešitelská setkání

  • 4-6 účastníků z vzájemně si nekonkurujících firem

  • 5 x 2 hodinové osobní setkání každý měsíc

  • Každé setkání vždy vykopáváme zastřešující téma (např. firemní kultura, efektivita a měřitelnost L&D, talent management, generace Z, udržitelnost a diverzita apod.) a do diskuze zveme hosta s expertízou. Následuje hlubší diskuse s účastníky a reflexe na praktické využití, účastníci odchází s konkrétním akčním krokem.

Cena:

30.000 Kč / osobu bez DPH

Průvodci
MASTERMINDEM

Michaela Štrasser

Trenérka, koučka a facilitátorka

Michaela zahájila svou kariéru v neziskovém sektoru a ženských právech. Vyzkoušela si turbulentní prostředí start-upu a nejvíce času pobyla (a stále částěčně pobývá) ve velké poradenské korporaci. Tam si potvrdila důležitost kultury zpětné vazby a upřímných vztahů. To je i to, čemu se věnuje profesně - lektoruje manažerské kompetence, komunikační dovednosti a v neposlední řadě také to, jak využívat koučovací kouzla v běžném životě. Sama je koučkou a tento způsob rozvoje lidí se nebojí nazvat svou vášní. Být na cestě s těmi, kteří v sobě zvládnou velké změny, je pro ni největší odměna. 

Jan Polák

Trenér a facilitátor

Honza k nám přichází v roce 2021, protože, jak říká „atmosféra je tu moc milá, a zároveň soutěživá. Líbí se mi, že i přes obchod nezapomínáte na smysl, investujete do kvality produktů, ale i sami do sebe“. Honza u nás bude rozvíjet obchod, ale potkáte jej i v roli lektora obchodních témat, prezentačních dovedností a při práci se skupinami. Jeho heslem je: „upřímost a otevřenost je v obchodním světe často nezvyklou, náročnou, ale smysluplnou investicí, která přináší čisté vztahy a efektivní výstupy“.

Chci se připojit k mastermind skupině

U nás je váš e-mail v bezpečí. Přečtěte si Podmínky zpracování osobních údajů.