Proč (ne)jsou po tréninku jako vyměnění?

Inspirofest

15. září 2021

Online

Přemýšlíte, jaké změny ve Vašem týmu, u kolegů nebo zaměstnanců nastaly? Možná se ptáte: "Proč (ne)jsou jako vyměnění?". Nejen toto téma jsme společně diskutovali na našem Inspirofestu. 

Hosté

Kateřina
štědroňská

Talent Manager ve společnosti JATO Dynamics

Hlavní témata inspirofestu 

Neměli jste možnost se k nám připojit online? Nevadí, na celý Inspirofest, včetně prezentace výstupů našich pracovních skupin, si můžete poslechnout ve chvíli, kdy se Vám to bude hodit. Budeme rádi, když se k nám připojíte příště i Vy, protože práce a sdílení zkušeností ve skupinkách je vždy jedna z nejlepších částí Inspirofestu. 

Co potřebují lidé pro pozitivní
změnu návyků a chování
Jak usnadnit lidem přenos naučeného do praxe
Jaké inovativní nástroje hýbou světem rozvoje?

Záznam z akce

Podívejte se na videozáznam z našeho inspirofestu. Tentokrát nám jako bonus připravila Martina Baierová myšlenkovou mapu, která zaznamenává to nejpodstatnější z celého Inspirofestu.

Průvodci
Inspirofestem

Petr Moravec

Partner, key account manager, trenér, konzultant

Petr v práci demonstruje unikátní kombinaci opravdového zájmu, business uvažování a psychologického vhledu. Po pracovních zkušenostech ve velké mezinárodní firmě uposlechl volání srdce a skočil rovnou do praxe klinického psychologa. Jeho podnikavost ho vedla k tomu, že brzy na to si založil vlastní konzultační a tréninkovou firmu Mindweb Consulting o pěti lidech a chytlo ho to natolik, že po atestaci se rozhodnul věnovat naplno rozvoji lidí. Petr je duší humancraftu, nejraději pracuje na komplexních projektech s dopadem na výsledky a s co největším zapojením klienta. Ve firmě v roli spolumajitele zodpovídá za produktovou strategii, vývoj, spolutvorbu a launch vlastních i licencovaných produktů. Jeho zodpovědností je také budování partnerských aliancí u nás i v zahraničí, napříč odvětvími.

Jana Křížková

Kouč, týmový kouč, facilitátor, lektor

Jan je člověk, jehož celý profesní život provází a živí komunikace. Vystudoval obor masmediální studia, 12 let pracoval jako moderátor a redaktor, později jako mediální poradce. Vedl produkční i vzdělávací společnost. Nakonec si ho našel osobní rozvoj. Studoval NeuroCoaching a 10 let se věnuje rozvoji lídrů a týmů přes pochopení komunikační inteligence a zákonitostí mozku. Půl roku pracoval přímo pod vedením "praotce" koučování a autora metody Inner Game, Tima Gallweye. Věří, že dosažení vyšší úrovně a úspěchu jakékoli organizace závisí na kvalitě její kultury, která závisí na kvalitě jejích vztahů a ty závisejí na kvalitě komunikace. Jako ryba ve vodě se cítí v tématech jako rozvoj leadershipu, vědomá komunikace, náročné rozhovory, přesvědčivé prezentování, storytelling, budování prostředí bezpečí a důvěry a rozvoj týmů.