Sales café #40

PODCAST

3. 7. 2023

Online

Provozovatelé našich provozen jsou místní podnikatelé a nikoliv velká americká společnost, překvapuje Radim Foltýn z McDonalds, Franchising & Development Director CZ/SK

Host

Radim Foltýn

Franchising & Development Director CZ/SK

Téma dílu

Sales cafe s Janou slaví 40. díl a je skvělé ho oslavit s někým tak velkým a úspěšným jako je McDonalds. Tentokrát byl mým hostem Radim Foltýn, Franchising & Development Director CZ/SK firmy McDonalds. Radim nám odhalil  business model takového gigantu, jakým je právě McDonald’s a to jak globálně, tak hlavně  v Čechách a na Slovensku. Probrali jsme v čem se liší franchisingový přístup v Čechách a v Americe, podle čeho si vybírají své obchodní partnery, jak je náročné se provozovatelem stát, zda jsou v krajích vítaní a spoustu dalšího. Rozhovor s Radime byl moc prima - svižný, k věci a konkrétní.

Poslouchejte na

Audioboom

Spotify

Apple
podcast

Google
podcast

Castbox

Průvodce
podcastem
Sales café

Jana Křížková

Trenér, konzultant, facilitátor

Jana má za sebou 20 let působení v jedné z největších mezinárodních korporací na světě. Zde postupně zastávala mnoho pozic v obchodním oddělení – od obchodního zástupce přes key account manažera až na pozice se zodpovědností za celkovou obchodní spolupráci s klíčovými maloobchodními řetězci. Její specializací jsou praktická cvičení a zážitková forma vzdělávání. Navíc externě spolupracuje s VŠE, kde ji baví a inspirují názory studentů.