Sales café #53

PODCAST

2. 1. 2024

Online

Prodej přes marketplace je téměř vždy čistý incremental, má ověřeno Gabo Kalapoš ze Sales Connect.

Host

Gabriel Kalapoš
CEO Sales Connect

Téma dílu

Gabriel s Janou se v tomto dílě věnovali velmi aktuálnímu a diskutovanému tématu: online marketplacům, tedy virtuálním tržištím, kde dochází k setkání nabídky a poptávky.

Gabo přinesl do rozhovoru hluboký vhled do světa marketplaců, zdůrazňující, že prodej přes tyto kanály může být výrazně ziskový a přinášet čistý incrementální růst. V průběhu rozhovoru vysvětlil důvody, proč by firmy měly využívat marketplace jako nástroj pro rozšíření svého dosahu, a pro koho představují marketplace příležitost k růstu.

Vedli také otevřenou diskuzi o tom, proč někteří podnikatelé stále váhají s využíváním marketplaců a jaké obavy je brzdí. Gabo upozornil i na reálné i potenciální hrozby, které mohou marketplacy představovat, a poskytl posluchačům cenné rady, jak těmto rizikům čelit.

Poslouchejte na

Audioboom

Spotify

Apple
podcast

Google
podcast

Castbox

Průvodce
podcastem
Sales café

Jana Křížková

Trenér, konzultant, facilitátor

Jana má za sebou 20 let působení v jedné z největších mezinárodních korporací na světě. Zde postupně zastávala mnoho pozic v obchodním oddělení – od obchodního zástupce přes key account manažera až na pozice se zodpovědností za celkovou obchodní spolupráci s klíčovými maloobchodními řetězci. Její specializací jsou praktická cvičení a zážitková forma vzdělávání. Navíc externě spolupracuje s VŠE, kde ji baví a inspirují názory studentů.