Vzdělávání nevzdělavatelných

Inspirofest

10. listopadu 2021

Online

Tentokrát to bude o vzdělávání těch, kteří jsou vůči klasickému firemnímu vzdělávání „imunní“ nebo pro ně klasické školení není vhodné. Máme pro vás zajímavé hosty a jeden dárek v podobě nové metody, kterou využijete ve své každodenní praxi.

Host

Svatava Dohnalová

Group Senior L&D Specialist
ve společnosti Fortuna Entertainment Group 

Hlavní témata inspirofestu 

Tentokrát jsme se společně bavili o vzdělávání těch, kteří jsou vůči klasickému firemnímu vzdělávání „imunní“ nebo pro ně klasické školení není vhodné. Nechyběl ani pohled na toto téma od zajímavého hosta  a společné sdílení inspirace v průběhu pracovních skupin. 

budeme se snažit pochopit motivaci „nevzdělatelných“ a hledat způsoby, jak na ně 
ovíme si, které další formy vzdělávání můžete využít pro tuto netradiční skupinu „nevzdělavatelných
potkáte zde vaše kolegy z dalších firem a budete moci vzájemně sdílet své zkušenosti

Záznam z akce

Své zkušenosti z toho, jak k této problematice přistupují ve společnosti Fortuna, nám prozradila Svatava Dohnalová. Rozhovor s ní a současně celý průběh Inspirofestu naleznete ve videu

Průvodci
Inspirofestem

Vít Šrámek

Profesionální kouč a facilitátor

Vít se již před delší dobou jako externí partner připojil k partě pracující pod křídly společnosti humancraft, a to pro dynamický a zároveň profesionální přístup tohoto týmu vůči svým klientům a férovost vůči partnerům. Líbí se mu také, že humancraftu záleží nejen na odbornosti jeho týmu, ale také na lidských kvalitách a fajn atmosféře v týmu. Vít se jako profesionální kouč při své práci soustředí především na individuální práci a podporu týmů formou facilitace a týmového koučinku. Zároveň rád předává dovednost koučování, ale i různé manažerské dovednosti, které nabyl během své korporátní minulosti.

Jana Křížková

Trenér, kouč a konzultant

Kristina se k humancraftu připojila v roce 2017 a to spíše náhodou, ale když poznala lidi, kteří humancraft tvoří, nemohla jinak. V  její práci se vždy najde část zpětné vazby, která jak věří, rozšiřuje obzory, vede k rozvoji a napomáhá k dosahování cílů. I proto jsou pro Kristinu zajímavá témata jako Stress management, Efektivita, Time management či Asertivita a komunikace. Protože má ale i kreativní já, baví jí vymýšlet jak zapojit kreativní techniky a různé hry do všeho, co dělá.