Management 3.0

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Management 3.0 = řiďte systém, ne lidi. Je to praktická sada nástrojů, technik a her na podporu skupinové práce. Dává odpovědi na otázky: Jak se vyrovnat se změnou a nejistotou? Jak si poradit s komplexností? Jak motivovat a angažovat lidi? Jak pracovat s hodnotami a vytvářet kulturu? Zároveň přináší konkrétní, okamžitě použitelné nástroje na rozvoj jednotlivců, týmů a organizací.

Mnohé organizace v současné době hledají způsoby, jak se vyrovnat se změnami, jak se odlišit od konkurence, jak získat motivované a angažované pracovníky nebo jak přinést zákazníkům větší hodnotu. Opouštějí proto tradiční, hierarchistické modely a experimentují s flexibilnějšími přístupy řízení. Agile je ztělesněním inovativného přístupu k řízení a představuje budoucnost managementu, řízení vnímá jako skupinovou zodpovědnost.

Mangagement 3.0 není další z přístupů. Je to způsob myšlení spolu s neustále se vyvíjejícím souborem her, nástrojů a postupů. Management 3.0 je moderní model řízení organizace a týmů. Jde o způsob pohledu na pracovní systémy. Vychází z hnutí Agile a z vědy o komplexnosti. Pochází od holandského agilisty Jorgena Appela a přináší šest pohledů na řízení organizací. Jde o tyto perspektivy: Energizujte lidi, Zmocněte tým, Sjednoťte hranice, Prohlubte kompetence, Rozvíjejte strukturu a Zlepšujte všechno. Tyto pohledy stojí na dvou nohách, a to manažement/leadership a myšlení v komplexnosti.

Kontaktujte nás

Rádi Vám budeme užiteční. Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Ozveme se Vám zpět. Děkujeme.

E  hello@humancraft.cz
T  +420 777 023 503